Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Poprvé na skialpech? Poprvé na lyžích? Nebo snad dokonce poprvé na sněhu?

Naše ambasadorka Laďka k nám po posledním článku Na gravela Cannondale i s pupkem příchází s dalším příběhem o svém sportovně relaxačním zážitku.

Publikováno: 14. 2. 2022
2 min. čtení
Sdílet

Před měsícem jsme uskutečnily druhý čistě holčičí víkend. Tentokrát na lyžích. Po víkendu na kolech bylo jasné, že musíme udělat i zimní verzi. Povedlo se. 

Poprvé na lyžích?

Pár dní před akcí jsme vůbec netušily jestli to klapne. Nedostatek sněhu nám dával zelenou maximálně na holky na botách, namísto holky na lyžích. Zázrak se ale konal. A nakonec jsme mohly vše rozjet na plné obrátky, napadlo. Stejně jako na minulé akci - full servis. Zařídit jídlo, drinky, saunu bylo to nejmenší. Ale lyže pro všechny? Nejdříve nás bylo 22, pak 18, pak 17, pak 20. Nakonec nás v sobotu bylo 23. Někdo měl lyže vlastní, ale zbytek? Někdo dal do placu druhé lyže, pomohli kamarádi na horách a hlavně Koloshop půjčovna. Řekla bych takové punkové půjčení. Všichni zkoušeli až na místě. Je to neuvěřitelné, ale klaplo to. Velký díky Ivce, ta měla lyže na starosti. 

Poprvé na lyžích?

Po pátečních tanečkách jsem se bála, jak zvládneme celý den ťapat. Velká většina holek stála na skialpech poprvé, některé dokonce i poprvé na lyžích. Měly jsme v plánu okruh, který nebude technicky náročný. Přeci jenom podmínky nebyly úplně ideální. Z Mikulova na Pramenáč, na Vitišku, Nové Město, občerstvovačka, odtud někteří pokračovali už směr Mikulov a někteří ještě na jeden kopec na Hrobskou. Kdo nezažil, nepochopí. Opět 23 totálně rozdílných bab. Ale! Byly skvělé! I když si některé musely hodně překonat, trpěly, pindaly a řekly, že už nikdy. Daly to! Chvíli to vypadalo, že někteří skončí po 50 metrech, hodí lyže do potoka a mě už nebudou chtít nikdy vidět, dopadlo to dobře. Celý den. Bez úrazu. Jen jedna zlomená hůl. Skvělé jídlo, kávičky a hodně prosecca. Sauna a jezírko. Druhý den jsme udělaly dobrovolný. Někdo na skialpy, někdo na běžky, někdo procházkou na kopec. Každý si vybral. Pod Bouřňákem jsme se sešly, Káťa nám opět připravila skvělé jídlo, bylo krásné počasí a nás mohlo jen mrzet, že je konec víkendu. 

Poprvé na lyžích?

Je to neuvěřitelné, ale tolik ženských v jednom domě, na lyžích a dva dny společně? Bylo to zase skvělé. Mělo to drobné chyby, ale už teď víme, že bude další holčičí víkend, jen tentokrát musím sehnat několik E-biků … kolik jich má Koloshop.cz na své půjčovně k dispozici? :-)

Laďka, ambassadorka Koloshop.cz

 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin