Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Jak si užila Sayfyho memoriál naše ambasadorka Laďka a co jí letos ještě čeká? Patagonman!

Sayfyho Memoriál - rodinný závod. Jak řekl jeden můj kamarád, v propozicích uvedeno jako cyklistický závod. Kdo na čem pojede by mělo byt jedno. Já vlastně ani neměla moc na výběr, takže jsem jela jak jinak než na štěrkoletu. Po propršeněm pátku bylo jasné, že se pojede na blátě. Okruh který měřil 13 km měl téměř vše. Asfalt, polní cesty, kameny, kořeny, bláto, louže. Závodníci měli možnost zvolit jeden, dva nebo tři okruhy. Jako v předchozích letech jsem šla do třech okruhů - tedy 39 km.

Publikováno: 1. 10. 2019
2 min. čtení
Sdílet

Na startu jsem nebyla jediná, kdo má berany. Trasu znám a věřím, že když budu v některých částech opatrnější, tak by to gravel měl dát bez defektu a v některých částech by měl mít naopak výhodu. Stalo se. V kamenitých sjezdech pomaleji, ale jakmile přišla polní cesta, zalehla jsem do beranů. V cíli rychleji o 6 minut rychleji než v předchozích letech. Jako bonus byla bedna. Řekla bych, takový pěkný trénink se spoustou známých tváří. S největší pravděpodobností letos poslední závod tohoto typu. 

Za dva týden mě čeká štafeta na Wintermanovi. Těším se na úsek číslo dvě - tedy cyklistickou část, 180 krásných kilometrů.

A pak?

Aktuálně objednáváme letenky do Jižní Ameriky, Chile - Patagonie. Prvního prosince Patagonman. Zaplacením startovného to začalo. Teď nás čeká kolotoč zařizování. Letenky, ubytování, doprava. Už jste někdy přepravovali kolo takhle daleko? Vzhledem k tomu, že to není Mallorca ani Kanáry, kde vám buď půjčí kolo za pár € nebo ho tam dostanete bez větších peripetií, tak tohle je vcelku zajímava zkušenost. Vnitrostátní lety na konci světa snad budou fungovat :-) Díky Koloshopu mám k dispozici kufr a podpoří také dopravu kola z Teplic až do Coyhaique postará. 

Těšte se na další reporty, věřím, že to bude cesta na kterou nezapomenu.

Laďka, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin