Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Custom přestavba GT Grade Carbon

V Koloshopu se snažíme vyhovět každému zákazníkovi, a proto poskytujeme individuální custom servis jako možnost pro ty, kteří si přejí unikátní kolo, které je šité na míru jejich potřebám. Custom servis znamená, že i když naše standardní nabídka kol a dílů je rozsáhlá, jsme schopni upravit a vylepšit kolo dle individuálních požadavků. Tímto způsobem můžeme plnit sny i těch nejnáročnějších cyklistů.

Publikováno: 15. 2. 2024
3 min. čtení
Sdílet

Jako ukázku jsme pro vás připravili přestavbu gravel kola GT Grade Carbon Elite v šedé barvě, které je katalogově osazeno mechanickou sadou Shimano GRX 400 s počtem rychlostí 2x10. Celý karbonový rám s komponenty je postaven na zapletených kolech WTB ST i23 TCS s plášti WTB Vulpine 700x40c.

GT Grade Carbon Elite v katalogovém osazení.

Náš zákazník projevil zájem o toto skvělé gravel kolo, ale požadoval komfortnější, rychlejší řazení s vyšším počtem převodů a lehká zapletená kola. Dynamický, tuhý a zároveň komfortní rám od GT jsme kompletně odstrojili od dílů Shimano, které jsme následně nahradili komponenty od Sramu. Na tovární řídítka od GT jsme nasadili nové elegantní řadící/brzdové páky Sram Apex AXS. Do závitového středového složení byly instalovány kliky Sram Rival AXS s převodníky 43/30, které spolupracují s kazetou Sram Rival XG-1250 10-36, čímž jsme zajistili širší rozsah převodů a lepší přizpůsobitelnost terénu. Jízdní komfort a univerzálnost jsme svěřili plášťům Goodyear Connector o šířce 40 mm v provedení Ultimate a hnědými boky.

Pláště, o kterých jsme už psali recenzi dříve, jsme nasadili na lehká hliníková kola Ere Research Tenaci GX 23, která mají nosnost až 140 kg. Touto kombinací jsme mohli dosáhnout skvělé rovnováhy mezi výkonem a pohodlím.

Nově osazené GT Grade Carbon Elite.

Celkový dojem z přestavby kola GT Grade Carbon Elite je nesmírně pozitivní. Zákazníkův požadavek na komfortnější a rychlejší řazení s vyšším počtem převodů byl naplněn do posledního detailu. Nově přidané komponenty od Sramu nejen zlepšily výkon, ale dodaly elegantní a moderní styl. Přestavba neznamenala pouze vylepšení funkčnosti, ale i snížení celkové hmotnosti o 400 g na celkovou hmotnost 9,4 kg. Nová kombinace barev a designu vytváří dojem jedinečného a stylového gravel kola.

Jsme hrdí na to, že jsme dokázali naplnit očekávání našeho zákazníka a přinést mu nejen technické vylepšení, ale i estetickou radost z jízdy na jeho novém, individualizovaném kole.

Ondra, vedoucí prodejny Koloshop v Praze

Napište nám do komentáře pod článkem, jak se Vám přestavba líbí. V případě jakýchkoliv dotazů pak neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin