Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Bokami Ještědu 2023

Naše ambasadorka Laďka se zúčastnila skialpového závodu Bokami Ještědu 2023 a nyní se s Vámi podělí o své zážitky a zkušenosti z této akce.

Publikováno: 23. 3. 2023
2 min. čtení
Sdílet

Bokami Ještědu aneb mezinárodní mistrovství manželských, mileneckých sousedských dvojic, ale také jednotlivců mužů i žen. Na startu závodu je složení závodníků následující: všichni z horské služby a já ve dvojici se sousedem. Klasika!

Bokami Ještědu 2023

V našem případě je úspěchem již samotná účast, nikoliv výsledek. Bez nějakých těch připomínek jsme se neobešli, špunty do uší by vše vyřešily. Ale jedeme! Před Libercem mi soused oznámí, že se rozhodl jet hlavně kvůli výhledu, který je z Ještědu nádherný. Optimismus se vytratil, žádné krásné výhledy nebudou, Ještěd je celý schovaný v mlze. Alespoň nějaký ten sníh zůstal a my si můžeme zazávodit

A tak je tu startSoused odložil slovník spisovné češtiny, přece se s ním nebude tahat. Zbytek startovního pole označuje jako chrty hladové po úspěchu, všichni běží!

Závodíme jako dvojice, vždy jsme byli víceméně vyrovnaní, nebo byl jeden z nás mírně vpředu, ale nic dramatického. Ale tentokrát? Soused je v trháku stylem start - cíl, žádné slitování se mnou nemá. Já se mezitím dostávám na hranici svých sil a mám takový pocit, že kdybych si v průběhu závodu odskočila na rande, soused by o tom ani nevěděl. Abych mu nekřivdila, jednou na mě počkal, ale jinak si jel svůj závod.

Bokami Ještědu 2023

Když jsme pak spolu v cíli na Ještědu probírali průběh závodu, konstatovala jsem, že bych mohla v pohodě pokračovat dál, jen tedy ne v závodním tempu. To pan soused mi oznámil, že kdybych byla rychlejší, mohli jsme být na bedně. To se mi snad zdá! Skončili jsme na krásném 5. místě. Příště závodím sama, v ženské kategorii bych na té bedně byla a neposlouchala žádné výčitky!

Laďka, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin