Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Ambasadorka Vej přináší MUTR shrnutí

Sobotu 14.10. 2023 si nemálo běžců zapsalo do diářů jako den, kdy se koná 2. ročník Mikulovského Ultra Trail Runu. Opět dvě trasy (16+ a 50+ km) se slušným převýšením, opět začátkem podzimu a opět u nás, v Krušných horách. Tahle kombinace, zdá se, láká rok od roku víc a víc sportovních nadšenců, kteří chtějí zažít opravdové dobrodružství a při tom si na vlastní kůži vyzkoušet nevyzpytatelnost krušnohorského počasí. 

Publikováno: 31. 10. 2023
2 min. čtení
Sdílet

Letos to vypadalo, že k nám bude přívětivější - start delší trasy v 9:00 doprovázely kromě burácení fandících diváků i sluneční paprsky. Ovšem, co se strhlo před startem šestnáctky kolem poledne, to byl doslova sajgon. Naštěstí to nikoho neodradilo a my mohli s jistotou konstatovat, že máme na trase celkem 131 závodníků - a to není málo!

Novinkou letošního ročníku byla čipová časomíra Stopnito.cz a také možnost zapůjčení běžeckých bot Dynafit Ultra 50 i Ultra 100, trailových vest a hůlek - to vše díky naší spolupráci s Koloshop.cz, jejichž zástupci se také objevili na startovce trasy 16+ km a musíme vyzdvihnout, že si nevedli vůbec špatně! Těší nás, že se naši sponzoři ztotožňují s naším závodem natolik, že se i aktivně zúčastní a mohou si tak celou akci naplno užít s námi. 

Sotva si děti v zázemí stihly zazávodit v běhu na 100 m a vydlabat dýně, v cíli se nám doslova zjevil šampion dlouhé trati Aleš Sedlák, který pokořil loňský traťový rekord o neuvěřitelných 32 minut! Cílovou páskou proběhl s časem 04:14:39 a my se nestačili divit. Pod pět hodin trasu letos zmákli celkem 4 borci, což je obdivuhodné. Z žen byla absolutní vítězkou Lenka Bubeníková s úctyhodnými 05:13:59, čímž si nejen vylepšila svůj loňský výsledek, ale pokořila i traťový rekord v ženách a vyšvihla se tak ještě o stupeň výš.

Všem, kdo se závodu zúčastnili, patří náš velký obdiv a dík zároveň. Za to, že v nás vložili důvěru, že opravdu přijeli (mnozí z opravdu velké dálky a někteří i ze zahraničí), vyběhli a užili si to. Pár jedincům se, bohužel, dokončit nepodařilo, ale to nemění nic na tom, že jsou to v našich očích hrdinové zrovna tak.

Poděkovat se sluší i všem, kdo se podíleli jak na přípravách, tak na samotném průběhu závodu. Sponzoři, bez kterých by to nešlo, dobrovolníci, kteří mrzli na občerstvovačkách a nejednou museli držet stany holýma rukama, fotografové, kteří brázdili obě trasy křížem krážem nebo mapovali zázemí, speaker, DJ, masérka, výčepní… ti všichni tvoří rodinnou atmosféru MUTRu tak, abyste se u nás cítili spokojeně a rádi se vraceli.

Za MUTRtým

Vejdulka, ambasadorka Koloshop.cz

 

Kopce, pohyb, příroda, klid - miluju odjakživa. Jako máma malých dětí to teď ale cením dvojnásob, a proto běhám, jezdím, chodím, kdy to jen jde. Nově jsem ochutnala i gravel a skialpy - všechno je to boží!!

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin