Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Ambasador Honza na River Trail 2023

Minulý víkend, 6. - 8. 10. 2023, jsem se za Koloshop zúčastnil 3 denního běžeckého etapového závodu River Trail. Je to závod na  3 x 30 km, který se běží krásnou přírodou po úžasných pěšinkách podél řek Střela a Berounka.

Publikováno: 12. 10. 2023
1 min. čtení
Sdílet

Závod, pro mě osobně, byl velmi náročný. Ne kvůli vzdálenostem nebo náročnosti terénu, ale zejména kvůli tomu, že se skutečně pořád běželo na plný plyn. Nejsem tolik zvyklý běhat a už vůbec ne tak rychle, nicméně jsem závod dokončil a moc jsem si to vychutnal a užil.

Díky patří Bystroušovi a jeho rodině za perfektní organizaci a podporu, dále všem běžcům, se kterými jsme vytvořili úžasnou atmosféru a v neposlední řadě mé rodině, která mé bláznovství trpí a podporuje. Díky bych směřoval také na Koloshop.cz za hmotnou podporu oblečením a botami Dynafit, neboť jak se říká - s věcmi značky Dynafit tě žádné počasí nemůže překvapit.

Honza, ambasador Koloshop.cz

Berg heil, jsem Wudy a nejvíc ze všeho mě baví trávit čas v horách. Mé nejoblíbenější aktivity jsou sky/mountain/ultra running, skialpy a turistika. Jsem tátou tří dcer. Má nejoblíbenější značka vybavení je Dynafit - protože to sedí a je to funkční. 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin