Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Zákaznické zkušenosti s Cannondale Moterra Neo Carbon LT 1 a LT 2

Výběr kol byla v mém a manželovo podání čistá náhoda. Při návštěvě Koloshopu nám krátce po příchodu padla do oka dvě vystavená kola a to konkrétně Cannondale Moterra Neo Carbon LT 1 a Cannondale Moterra Neo Carbon LT 2. Byla to láska na první pohled a přestože je teplická prodejna skutečně plná kol, my jsme se už na jiná ani nepodívali, měli jsme ihned vybráno.

Publikováno: 5. 8. 2023
1 min. čtení
Sdílet

Nyní již tato dvě kola vlastníme půl roku a chvíle, kdy se za nimi někdo otočí, aby si je prohlédl, nás stále těší. Každou vyjížďku se takto ujistíme, že jsme si vybrali správně a to nejen co se týče vzhledu. Oba nyní zvládneme vyjet kopce, o kterých se nám nikdy ani nesnilo a je to skutečně skvělý zážitek, ať už se pohybujeme v jakémkoliv terénu.

Dovolená v Alpách tak pro nás byla v tomto směru doslova za odměnu. Kola jsou v terénu neuvěřitelně stabilní a nezastaví je kameny, bláto ani voda, vždy nás podrží a nikdy nezklamou. Ovládání je intuitivní a přispívá k tomu také přehledný displej Bosch Kiox. Pohodlí přispívá kvalitní odpružení vpředu i vzadu a klid nám dodává dodatečně nainstalovaný e-bike alarm, díky kterému se nyní nebojíme kola odložit a zajít si například na oběd.

Baterie nám svou kapacitou vystačí na 70 kilometrovou vyjížďku v kopcích a v méně náročném terénu jsme ujeli dokonce přibližně 92 kilometrů. Nejvíce jsme je ovšem prověřili při stoupání po Grossglocknerské vysokohorské silnici, jedná se o 15 kilometrové stoupání do výšky úctyhodných 2500 m n. m. Mě zbylo 45 % a manželovi 25 % baterie.

To jsou hlavní důvody, proč naše nová kola milujeme a nedokážeme si již bez nich představit ani kilometr.

Jana, zákaznice Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin