Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Už znáte naši ambasadorku Vej?

Zdravím! Jmenuju se Vendula Deutscha a na sítích mě můžete najít jako Krušnohorskou běžkyni. Jsem rodačka z Teplic, několik let jsem studovala a pracovala v Ústí n/L a Praze. Srdce mě ale vždycky táhlo z města do přírody, takže návrat do Krušek byl bez debat.

Publikováno: 19. 3. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Sport patřil k mému životu už od dětství, kdy jsem hrála tenis, basket, jezdila na lyžích, běžkách, MTB, lezla po skalách, chodila na túry…a pak jsem se v roce 2018 ocitla na mateřské dovolené. Dvě děti nedlouho po sobě, čas na sebe, pravidelný pohyb a koníčky - nula.

Vše se ale změnilo v létě 2021, kdy jsem nazula své už tenkrát deset let staré běžecké botky a vyběhla do lesa. Potřebovala jsem se sebou a pro sebe začít něco dělat. Běhu jsem moc šancí nedávala, přece jen jsem běhat zkoušela už několikrát a nikdy mě to nechytlo… To se ale, naštěstí, tentokrát nestalo! Sama jsem byla překvapená, jak skvělý to je!

Díky běhu jsem poznala prima lidi a s některými z nich jsme se pustili rovnou do organizování běžeckých závodů tady u nás na severu - Mikulovský Ultra Trail Run. S tím nám významně pomáhá i Koloshop, který s námi spolupracuje už od prvního ročníku. Nově jsme se díky Koloshopu připojili k výzvě #trail2gether a pořádáme tak pravidelné společné běhy s všemi, kdo mají chuť poznávat trasy, kam by se sami třeba nevydali, nebo si jen chtějí zamakat s podobně naladěnými nadšenci.

Čím jsou děti větší, tím víc si můžu “dovolovat” a věnovat se i sobě, což pro mě znamená věnovat se aktivnímu pohybu, ideálně v přírodě. Mám k tomu taky supr parťáka - můj muž to má totiž nastavený úplně stejně, takže pro nás to jsou dvě mouchy jednou ranou - trávíme čas spolu sportem. Díky Koloshopu jsem se navíc dostala konečně i na skialpy a zkusila gravel -  tím se pro mě otevřely další obzory, za což jsem nesmírně vděčná. Teď už jen otevřít naši vysněnou kavárnu a vše bude, jak má…

Vej, ambasadorka Koloshop.cz

Kopce, pohyb, příroda, klid - miluju odjakživa. Jako máma malých dětí to teď ale cením dvojnásob, a proto běhám, jezdím, chodím, kdy to jen jde. Nově jsem ochutnala i gravel a skialpy - všechno je to boží!!

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin