Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 4/3/2024

Pondělí 4. 3. 2024, Teplice

UF! To je kolotoč, to Vám řeknu. Znáte ten pocit, kdy si myslíte, že jste v jednom nekončícím smyku? Na nedokončenou práci se Vám nabalují další a další úkoly? Ne? Tak to jste buď vyvolení šťastlivci, mistři zenu nebo máte nudnou práci. 

Publikováno: 4. 3. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Minulý týden utekl takovým stylem, že ani jeden den navíc (29. 2.) mi nepomohl a potřebovala bych alespoň jeden takový vetřelcovský týden. Jeden úkol střídal druhý a do toho se mi ještě povedlo „vyfásnout“ zadání na další.

Rozhodně si nechci stěžovat, naopak. Mám ráda, když se kolečka točí, hlava je v pozoru a úkoly se systematicky obarvují zelenou. Což znamená, že jsou hotové. Mám ráda efektivitu, tempo a určité pracovní nasazení. Když slyším některé lidi z mého okolí, skoro bych řekla, že se v rámci pracovní doby snad i chvílemi nudí. To o svojí práci rozhodně říct nemohu. Ano, občas je rutinní. Ale ne nudná. 

Moje každodenní rutina, kterou se mi některé úkoly staly, je v určitých chvílích taková záchranná kotva. Jsou to úkoly, které už jsou pro mě jasné, s danými pravidly, časem a postupem. Pak přichází na řadu nové projekty, kde ožívá kreativita a čas se stává neúprosným nepřítelem. Naproti vám stojí výzva, které vnitřně nedokážete říct ne. Něco uvnitř vás žene dál. A chcete po tom jít, pracovat na tom, posouvat to a znát výsledek. 

Všechny nové úkoly vnímám jako možnost naučit se něco nového, zjišťovat a učit se věci, které by mě jinak ani nenapadli. Postavit se tomu, hledat cesty, způsoby. Použít kreativitu. Ukázat, jak na danou věcí přemýšlím, a zároveň se naučit pracovat s připomínkami a postřehy dalších lidí. Mám pak pocit, že to není jen odseděný čas v kanceláři. 

Výzvám zdar! 

Xoxo, Holka z brandu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin