Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pozvánka na Koloshop Fest 2024

Pro pravidelné účastníky, ale i dovolenkáře, kteří plánují projet Krušné hory na kole a hledají akce a cyklistické závody pro veřejnost, máme dobrou zprávu! Chystáme další ročník Koloshop Festu a opět se bude na co těšit. Zapište si do diáře 12.-14. června v Teplicích - Novosedlicích. 

Publikováno: 29. 4. 2024
3 min. čtení
Sdílet

Středa

Na co vás kromě pohodové atmosféry, testovacích stánků a skvělé kávy nalákáme? První den začneme pozvánkou na cyklo závod ze série VLK, při kterém účastníci zdolají Cínovec s převýšením 621 metrů na trati dlouhé 12,4 kilometru. Motivací k poměření sil s krušnohorskými kopci budou krásné výhledy a afterparty za cílovou páskou. 

Čtvrtek

Závodem na kole sice náš festival odstartuje, ale v programu si na své přijdou i běžci. Hned další den totiž zahajujeme společným výběhem s trail2gether. Věříme, že není nic lepšího, než vyměnit občas asfalt za terén a naši ambasadoři znají místní lesní pěšinky lépe než kdo jiný. Naplánovanou trať pod vedením Krušnoběžců a Wudyho zvládnou i mírně pokročilí. Pokud vám chybí obutí, nezoufejte, vybavíme vás testovacími modely běžeckých bot Dynafit, Saucony nebo On.

Protože Koloshop Fest se koná těsně před začátkem prázdnin, přednáška a výstava Srdcem na kole Českem s autorem stejnojmenné knihy Hrícou, bude to pravé pro načerpání inspirace k letnímu objevování. Jak si správně naplánovat stravu tak, aby vám výlet nepokazil prázdný žaludek a nedošla vám energie zase poradí trenér Ondra Bula. Dále se potom u mikrofonu vystřídají zástupci Shimano a Bosch s představením novinek z kategorie elektrokol.

Pátek

Během posledního dne čekáme fronty. Hlavními hvězdami pátečního programu totiž budou Kateřina Neumannová a Eva Vrabcová Nývltová, které vám rády věnují svůj autogram. Máme velkou radost, že obě české sportovní osobnosti přislíbily svoji účast a vy se tak s nimi můžete u nás potkat osobně. 

V odpoledním programu nesmí chybět ani trocha toho adrenalinu. Kousky, nad kterými zůstává rozum stát, předvede během své biketrial show Tomáš “Žoržo” Eibl. Pokud máte odvahu, můžete se stát jednou z jeho překážek a pozorovat, jak kolem vás tenhle borec na kole dokáže skákat a balancovat. 

Na závěr jsme zařadili i tradiční dětské cyklo závody. Tímto zveme malé závodníky do Koloshop bike parku, aby si zasoutěžili ve čtyřech kategoriích podle věku. Kdo by chtěl, může si před startem nechat pomalovat obličej a jet maskovaný třeba jako tygr. Přiznáváme, že dětský závod patří k našim nejoblíbenějším částem programu. Sledovat, jak bajkeři řádí na trati za prodejnou, bylo naším snem od začátku jeho budování. Bikepark bude otevřený nejen pro děti, ale všem cyklistům, a to nejen po dobu festivalu. Bikepark je otevřený prakticky 24/7. Určitě stojí za vyzkoušení.

Pak už rozdáme ceny v tombole a tím se s vámi i letošním ročníkem rozloučíme… jenže jak to tak bývá, v hlavách nám tou dobou začnou vyskakovat nápady na Koloshop Fest 2025.

Program KS Festu:

Vyhrazujeme si právo na změnu programu. 

Tuto akci naleznete i na KudyZNudy.cz!  

Na co se těšíte nejvíc? Zkusíte si nějaké testování? Zajímá Vás nějaká přednáška? Nebo necháte děti si zazávodit? Dejte vědět do komentářů, těšíme se na Vás! 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin