Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 26/01/24

Pátek 26. 1. 2024, Teplice

Pátek. Ten dnešní se nám pan majitel rozhodl zpříjemnit a pohostit nás větrníkem, když má ty narozeniny. Mohu Vám říct, že toto není jen obyčejný větrník. Beze srandy je to nejlepší větrník, jaký jsem jedla. Je ho pořádný kousek, se dvěma vrstvami krému a luxusní polevou na vrchu.

Publikováno: 26. 1. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Když už jsme u těch příjemných pracovních věcí, ráda bych se vrátila ještě k minulému pátku. Na tento den byl naplánovaný vánoční večírek. Já vím, Vánoce x večírek x leden. Ono se to možná zdá trochu spletité, ale podívejme se na to s odstupem. Tradičně se ve firmách dělají vánoční večírky v prosinci. V období, kdy máme všichni plno starostí a navíc nás těch večírků potká mnoho i mimo ten pracovní. Potom je vlastně docela fajn nechat si ten jeden „až“ na leden. Užít si ho trochu více v poklidném rozpoložení a uvolnit se.

Na večírek do Teplic dorazila také osádka naší pražské pobočky. Já osobně jsem se letos neúčastnila, Ježíšek nám nadělil lístky na Divokého Billa a bohužel se nám potkaly termíny. Ale jelikož určitě víte, že z takovýchto akcí nějaké informace uniknou, mám představu, co vše se tam odehrálo. Některé věci zůstanou na večírku, případně někde jinde. Můžeme si ale říct, že bylo plno dobrého jídla, pití, zábavy a pozdních ranních odchodů.

Pěkný víkend vám všem, moji milí!

Xoxo, Holka z brandu 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin