Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 23/01/24

Úterý 23. 1. 2024, Teplice

Ještě bych se ráda vrátila k inventuře. Jedna strana věci je samozřejmě ta ryze praktická. Proběhnout musí, nemá smysl více polemizovat. Ale přiznávám, inventury nemám ráda. Není to práce, která by mě bavila. „Mrčím“ a snažím se na tom všem najít alespoň něco dobrého.

Publikováno: 23. 1. 2024
1 min. čtení
Sdílet

A najít se dá překvapivě více, než bych čekala. Hodně lidí, hlavně asi těch kancelářských, se těší na změnu, na určitou formu vyčištění hlavy. Odpočinout si od excelu má své kouzlo. Navíc na dva dny přerušíte svoji rutinu. Jste vytrženi ze svých zajetých kolejí. Dostanete přidělené místo a počítáte. V tu chvíli se o nic dalšího nemusíte starat, soustředíte se na jedinou věc. Někdy to může být velká úleva.

Letos mi vlastně došel jeden další, za mě obrovský, benefit. Prosté promíchání lidí. Má to svoje kouzlo, když všichni opustíme svoje místo a slezeme se na jednom místě. Společně posvačíme a strávíme dohromady nějakou tu hodinku. Šance, jak lépe poznat nováčky, šance popovídat si s jinými lidmi, než s vlastním týmem, společně se zasmát a nechat pookřát ledy mezilidských vztahů. To mi přijde strašně fajn. Možná to takto nevnímají všichni, ale nakonec jsem na celé inventuře dokázala najít něco, co mě naplňuje a baví.

Xoxo, Holka z brandu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin