Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 19/02/24

Pondělí 19.2.2024, Teplice

Za okny máme duhu, v záhonech vystrkují sněženky a narcisy první listy, sluníčko chvílemi vystrkuje paprsky a mně se chce tiše usmívat a pozorovat tu probouzející se přírodu. Ale není na to ještě trochu brzy?

Publikováno: 19. 2. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Ať už je za okny jakkoli, u nás v kanceláři se náš pracovní život točí kolem příprav na sezonu. O tom jsme si říkali již minule. Ale těch novinek je u nás tolik, že to není týden práce, ale celoroční systematická příprava. Ono obsáhnout portfolio našich značek nějaký čas zabere. A co Vy? Už jste si u nás v Koloshopu vyhlídli nějakou novinku, kterou jsme si pro Vás připravili? Možná je nejvyšší čas zimní výbavu „zakonzervovat“ do sklepa nebo na půdu a začít vybírat vybavení do teplejšího počasí a do jiného než zasněženého terénu.

Teď malé přiznání – já osobně cyklistice oddaná moc nejsem. Za to ale miluji trávit čas venku, s čistou hlavou. A mimo déšť, snad i za každého počasí. Proto i já sleduji naše novinky a občas si dovolím nějaký ten kousek ulovit sama pro sebe. Rozhodně se u nás najde hodně věcí, které je možné využít na různé druhy aktivit. A to nejen ven. Osobně nemám problém vzít sportovnější tričko do restaurace na oběd nebo do kavárny na drby se ženskými.

Vybírat novinky je krásná práce. Víte, co se bude prodávat, jaké budou trendy, které barvy budou upřednostněny. Víte o nových technologických a technických vychytávkách dříve než ostatní. Zároveň je to náročné v tom, že asi není možné mít všechno od všech a ve všech možných variantách. Naší prací je najít tu ideální kombinaci všeho a pro všechny. Trefili jsme se do vkusu i Vám?

Xoxo, Holka z brandu
 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin