Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Poslední možnost přihlásit se na cyklistický závod mezinárodního formátu - Krušnoton 2018

Poslední možnost přihlásit se na cyklistický závod mezinárodního formátu - Krušnoton 2018
 

Publikováno: 3. 8. 2018
1 min. čtení
Sdílet

 

Přípravy na 9. ročník Krušnotonu vrcholí. Tiskařské stroje již chrlí letošní Roadbooky a startovní čísla na řídítka i pod sedla cyklistů. Na silnicích i podél nich se v okolí Teplic začíná objevovat typické značení závodu. Občerstvení pro zmožené cyklisty pomalu plní sklady Koloshopu, titulárního sponzora závodu. Organizace všech regulovčíků, doprovodných vozidel, pomocníků na bufetech a v zázemí závodu zaměstnává organizátory na plné obrátky.
 

V sobotu 11. 8. 2018 se v Teplicích opět po roce roztočí kola pestrobarevného pelotonu, aby na nich sportovní nadšenci všech věkových kategorií absolvovali 3 trasy Krušnotonu o délkách 110 km, 180 km a 250 km těmi nejkrásnějšími zákoutími Krušných hor a Českého Středohoří.
 

 

Nejdelší trať odstartuje z Rooseveltovy ulice před Hotelem U Kozičky ráno v 7.00 hod. Následně v 10.00 hod. se vydají na svou pouť také cyklisté na střední a krátké trase. Byť se současné počasí blíží extrému z roku 2015, kdy teploty atakovaly 40°C, organizátoři Krušnotonu objednali na druhý srpnový víkend ochlazení na příjemných 24°C s mírným větrem do zad. Kdyby přeci jen počasí vyhnalo teploty do extrému, opět budou připraveny na všech trasách speciální vodní bufety, které zajistí žíznivým cyklistům dostatečný přísun tekutin a energie, aby zdárně dosáhli cíle.
 

 

Novinkou pro letošní rok je registrace účastníků závodu pouze předem, a to prostřednictvím webu www.krusnoton.cz, kde lze vyplnit přihlášku k závodu a uhradit startovné. Přihlášku k závodu je možné podat nejpozději do 8. 8. 2018, kdy dojde k uzavření startovní listiny. Přihlášení v místě prezentace před startem závodu letos bohužel nebude možné.
 

Pokud se chystáte ochutnat z krásy Krušnotonu ročníku 2018, neváhejte dlouho a registrujte se nejpozději do 8. srpna 2018 na stránkách závodu www.krusnoton.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin