Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop - Tomáš

Ahoj,

Publikováno: 26. 7. 2018
1 min. čtení
Sdílet

jmenuji se Tom. Pracuji v Koloshopu jako skladník při příjmu a výdeje zboží více než 5 let. Rukama mi díky tomu prochází spousta věcí, včetně kol, které si u nás objednáváte. Když jsem poprvé viděl GT Zaskara na našem Koloshopfestu, netušil jsme ještě, že jednou ho osedlám a splyneme v jednu dravost, v jednu šelmu. Dříve jsem vyzkoušel spoustu kol a značek, a proto jsem nic nějak moc neočekával, ale opak je pravdou. 

 

 

GT Zaskar 29 Carbon Expert je už od začátku dravec. Jeho geometrie a jeho sloping napovídá tomu, že bude rychlý, hodně rychlý. 
Po první jízdě jsme věděl, že budeme kámoši i přes to, že každá jízda z vás nutí vymáčknout všechnu sílu. Na biku jezdím s malou úpravou doplňků. Od Ritchey představce s negativním sklonem 35°, řídítka Ritchey, zúženou sedlovku - z původních 31,6 mm Alu na FSA 27,2 Carbon - pro ještě lepší odpružení posedu až po gripy od Fabrickošík na bidon od Elite.

 Zaskar zvládá snad úplně všechno. Výjezdy jsou sice pro mne náročnější a občas mi převody chybějí. Ale díky převodům 1x11 mám o to  větší motivaci. Na tvrdém povrchu jako jsou silnice, cyklostezky, zpevněné lesní cesty jede Zaskar opravdu rychle. Rám je pevný, tuhý a 29" kola jsou prostě poznat. Ve chvíli kdy jdete do stojky se rám změní v šelmu a je neskutečně pružný, pohyblivý a živý tak že splynete v jedno tělo. 

 

 

V terénu se ovládá velice snadno. Drží všechny nerovnosti i díky vzduchové vidlici New Fox Performance 32 se 100 mm zdvihem uzamykatelnou z řídítek. 
Při sjezdech v lese, na singlu nebo jen tak po louce Vás vždy podrží. Přizpůsobí se každé překážce a když mu věříte jako já, tak Vás nikdy nezklame. 

Jo a co Vám budu nalhávat, je fotogenický typ :-)

Tom

 

 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin