Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Laďky Winterman 2019

Již pátý ročník slavil letošní Winterman. Winterman je extrémní triatlon, jediný svého druhu v ČR. Ironman jinak. Téměř 9 km po proudu mezi Ústím a Děčínem, přes 30 říčních bojí, studená voda. Krásná příroda nejen v cyklistické části, 180 km krajinou Národního parku České Švýcarsko, přes 3000 m převýšení a třešničkou na dortu je maraton s cílem na Ještědu. 

Publikováno: 15. 10. 2019
1 min. čtení
Sdílet

První dva ročníky, jakožto ironmanka nováček jsem úspěšně dokončila, minulý rok jsem “úspěšně” nedokončila:-) a skončila na kapačkách v Rumburku, letos už jsem ale s úsměvem na kole Rumburk přejela a byla součástí štafety - Tereziny lázně v Dubí. Nic plánovaného. Můj plán byl pro letošek jasný. Účastnit se Wintermana jako dobrovolník. No ale když přišla možnost?:-) … Zaměstnanci lázní (kromě mě:-)), tedy šéf Milan jako support, řidič Pavel, plavecká část Denisa, moje maličkost na cyklo části a druhý Pavel na běhu, úspěšně jsme dokončili letošní ročník.

Letošek byl výjimečný. Pátý ročník = pět štafet. Každá štafeta podpořila dětské kardio v Motole částkou 30 000 Kč. Díky “Terezinky”:-) Všichni si dali první extrém životě! Z části cyklo. Trasu 180 km na Wintermanu znám. Minimálně 2,5 krát jsem jí jela:-) Díky tomu, že jsem šla letos “jen” štafetu, jsem nebyla příliš nervózní. Povedlo se mi ji zdolat o 45 minut rychleji (avšak nelze porovnávat, protože jsem předtím neabsolvovala plavání) něž v prvních dvou ročnících. Zpětně hodnotím pozitivně, že jsem po kole celkem v pohodě dala ještě 20 km běhochůze na Ještěd. Nicméně, když bych měla hodnotit pocit z cyklo části jako ve škole, tak to vidím za dobře. Ani tak ani tak, o to tady ale nejde, je to Winterman a ten je o něčem jiném ..

 

Byl to super trénink! Super společnost! Známí lidé, kam se podíváš, ať už to byli závodníci, pořadatelé, supporti! Kolo Cannondale SuperSixEvo jelo skvěle a já zdravá a bez problémů v cíli. Díky všem, co jen trochu přispěli, účastí, podporou po telefonu, pořadatelům, ta myšlenka, tenhle sport . Tohle mě baví! .

… no jinak já už pomalu balím! Tento týden ladíme s Koloshop poslední detaily, kufr vypůjčený a kolo už pofrčí do Chile (my ještě ne:-)) Zabalit kolo umíme, snad ho zvládneme i složit zpět, závod může začít …. 48 days to go! Patagonman Xtri Triathlon!

Laďka, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin