Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Jak si užila sezonu 2019 naše ambasadorka Naďa?

Ahoj sportovci,

Publikováno: 26. 11. 2019
1 min. čtení
Sdílet

každý rok v listopadu píšu sportovní bilanci za uplynulou sezónu. Letos jsem se zúčastnila celkem 27 závodů. 9 x běžeckých od Běkodo 4.5 km po 10 km ,13 x cyklozávodů.  Od 5 km po 110 km dlouhý Krušnoton s převýšením 1500m. 3x sprint triatlon, 1x kvadriatlon, 1x extrémní 12 hodinový závod Krušnohorský Everest 2 x nebo možná 3 x jsem byla úplně poslední a jednou mne předjelo auto: KONEC ZÁVODU a to byl vrchol. Získala jsme celkem 8 medailí. Některá ubednění byla kontumační, ale na to se historie neptá. 1. místo bosoběh 1,5 km na Mácháč run festm 1. místo Miladatlon - Kvadriatlon 2 km padl board 500 m, plavání 20 km, kolo 5km běh. Nutno podotknout , že zde jsem zabloudila na plavání a místo 500 m jsem plavala kilák. Navíc jsem si zajela cca 2 km na kole, přestože rozprava byla blbuvzdorná a trať dobře značená, ale vždycky se prý někdo najde...:)) V kategorii jsme byly jen 2 statečné ženy nad 40 let a tak bedna byla kontumační, ale pro mě měla velkou cenu, nevzdala jsem, makala jsem až do konce a podařilo se mi, i přes velké časové manko, dojet soupeřku a postavit se na stupeň nejvyšší.  Miladatlon byl nádherný závod, který jsme si všichni užili a medaile nebyly rozhodně zadarmo. 

1. místo Krušnohorský Everest Extrémní 12 hodinový závod 3 členných družstev. Úkolem družstva je během 12 hodin co nejvícekrát vystoupat po slalomového svahu na Bouřňák. Délka svahu 700m a převýšení 256 m. V den závodu byly extrémní podmínky : zima, vítr, mlha a vytrvalý déšť. Na kopci  teplota 1,5 stupně a vodorovný déšť. V týmu spolu s pořadatelkou závodu Zitou Henychovou a naspeedovanou Dora Carvan. Nevím na čem frčí, ale chci to taky. Tohle byla pro mne nejcennější medaile celé sezóny. Bylo to náročné na tělo a hlavně na hlavu, vypotřebovala jsem tam všechen svůj morál. Odměnou nám bylo vítězství v kategorii ženy nad 120 let. Ale musíme se pochlubit, protože jsme zároveň porazily i všechny ostatní ženské týmy a byly první v ženách celkově. Každá jsme si dala kopec 10 x. Celkově jsme byly na 15. místě ze 43 týmů. Díky holky. 

2. místo Ferguna race. Orientační závod dvojic. V týmu spolu se svou dcerou, parťákem do pohody i nepohody Péťou Bublovou. Tady musím zmínit spřátelený tým Tomáš Frolík a Jitka Valentová, moc děkujeme za pomoc při orientaci,  bez nich bychom byly doslova ztracené. 2. místo Fanyho memoriál. MTB závod 42 km. V kategorii jen 2, ale na to se historie neptá, ostatní ženy neměly ani odvahu se přihlásit. 2. místo Sayfyho memoriál MTB závod 26 km v kategorii dravci, kam se nikdo další nepřihlásil. A bedna byla jen pro nás.  Víc jak kontumační bedna mne ale potěšilo, že závodil náš Honzík, neprotestoval a hlavně ho to bavilo. 

3.místo Glassman triatlon 700-32-6.Závod, který mám 3 km od baráku a je tom nejkrásnějším místě na světě, na Barboře. Byla to pro mne premiéra v neoprénu. Udělala jsem s ním velkou parádu, díky Michale za zapůjčení, asi v něm budu chodit i do práce, když mi tak slušel. 3. místo komorní závod od Broka k Brokovi. 10 km večerní běh městem. Pořádá VBS. Což je Večerní Běžecká Středa, ze které se vygenerovala velmi rychlá skupina a já tempu 4.10 na kilák už nestačím. Ale tady na mě 3. místo zbylo a to se taky počítá. 

Líbily se mi všechny závody, ale letos jsem si užila hlavně triatlony. Musím vyzdvihnout hlavně triatlon Bžany, kam jsem jela s Pája Vacková z Koloshop Teamu. Ta si to jela jen zkusit a nakonec byla první. Tenhle vesnický triatlon předčil moje očekávání. Ale moc mě bavily i všechny ostatní triatlony a závody. Krušnoton je samostatná kategorie a pro mne zároveň společenská událost. Everestem uzavírám závodní sezónu a chodím jen na jógu a na víno a v zimě na lyže a na svařák. 

Díky všem pořadatelům za jejich práci a čas. Sportovním přátelům za společnost. Našemu správci kouzelné garáže (Honza Bubla) za perfektní servis. A hlavně velké díky Koloshopu za podporu. Plány a cíle na příští sezónu nechávám přes zimu uzrát. Čím dál víc mě baví triatlon a taky uvažuji o 180 km trati na Krušnotonu. 

A jaká byla vaše sezóna ? 

Naďa Bublová, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin