Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Bartova sezóna nekončí, sezóna trvá.

Bartova sezóna nekončí, sezóna trvá :-)

Publikováno: 11. 10. 2018
1 min. čtení
Sdílet

Tradičně se s tím nechci smířit, a proč bych to taky dělal. Podzim je na ježdění v lese to nejkrásnější období. Na Enduru si užívám mlhu v lesích, vrcholky Krušných hor jsou pod ostrým úhlem slunce nádherné a pro Štěrkolety (Gravely) sezóna vlastně teprve začíná. Osobně jezdím skoro celý rok, protože cyklistika není o počasí, ale o oblečení. Až když napadne sníh, dostává přednost broušení sjezdovek a prašan. Žijeme v období, kdy máme všechno. Skoro všechno si můžeme koupit, svobodně se můžeme skoro všude cestovat a je jen na nás kam pojedeme a co vyzkoušíme. Akcí na každý sport najdete v kalendáři takové množství, že je prakticky nemožné být všude a všechno zažít. Takže, „každý svého štěstí strůjce“ :-)

 

Snažím se žít každý den naplno, jako by měl být poslední. Ve všem mi pomáhá moje Danča, se kterou jsme společně letos v dresech Koloshop Teamu, objeli všechno, na co jsme nasbírali finance. Krámek plný úžasných kamarádů Koloshopáků nás v tom všem podporují, všechno se snaží hned vyřešit, opravit, objednat, sestavit, vymyslet nebo vyrobit. Takže všem moc DĚKUJI :-)

Stihli jsme toho opravdu hodně, Začalo to Trutnovským endurem, krásný závod v lesích okolo Trutnov Trails, pod taktovkou Přemka Tejchmana. Kdo tam ještě nebyl, tak tam jeďte, protože se podle mě jedná o jednu z nejlepších trailových lokalit v ČR. Na jaře jsem se pomocí XC závodu Kolo Pro Život, Trans Brdy, kvalifikoval na Pražské Schody, které jsem si následně ochutnal a opravdu to bolí, ta trať je neskutečně náročná. Dále Danča, bohužel sama, navštívila první závod Endurosérie v Koutech, kde obsadila úžasné druhé místo.

 

 

Domácí závod Endurosérie na Klínech, byl ve znamení krupobití a samozřejmě mokré tratě, bohužel Danča po pádu v 3.RZ zlomila čip a přiřazený čas jí posunul až za stupně vítězek na 4. místo. V červnu jsme pokračovali na další domácí enduro závod do německého Hermsdorfu, na Mad East Enduro v 7°C a ve vodorovném dešti, kde Koloshop Team obsadil bednu v mužské i ženské kategorii. Report ze závodu je zde.

 

 

Následoval červenec a vrchol naší Enduro sezóny, MTB Trilogy Broumovsko, kam Danča bohužel kvůli náhlé nemoci nemohla. Za Koloshop Team jsme se tentokrát zúčastnili jen s Pavlem Veselým, přesto jsme byli hodně vidět a po soukromé akci naší Enduro partičky u nás v Mikulově, jsme pokračovali na další závody Endurosérie na Zadově.

 

 

V srpnu jsem nemohl vynechat Krušnoton, tenhle koncert by měl ochutnat každý maratonec a celý takže opět 250km. Následoval další závod Endurosérie v Kopřivné pod Pradědem, který mě hodně zklamal, protože když má největší okruh pro závodníky jen necelých 20km a 934m převýšení, tak to je hodně málo. V září jsme navštívili Šumavský Špičák, který mi hodně zpravil chutě, protože závod byl nádherný. Krásné, dlouhé a náročné tratě. A v říjnu třešnička na dortu, poslední Endurosérie na Ještědu. Ještědský bikepark je jedno z míst, kde jsem se učil a kde jsem poprvé jezdil traily. Teď tento neskutečně drsný a rozbitý bikepark končí, kvůli rozšiřování zimního areálu. Tak snad ho brzy nahradí nový a ještě lepší.

 

 

Závody ale nejsou ten důvod, proč na tyhle akce jezdím. Je to hlavně přátelství a o lidech, které na těchto akcích potkáte. Těžko se to popisuje, každý to musí vyzkoušet a prožít. Rádi hledáme nové lokality a akce, takže se těším na další poznávání. A nás poznáte podle dresu Koloshop Teamu.

 

 

Tak ahoj #zasenakole někde hluboko v lese :-)

Bart, ambasador Koloshop.cz, který si letos splnil svůj sen, jezdí na kole Cannondale Jekyll 

 

Použité Fotografie: Bart, Rob Trnka, Enduro Trutnov Trails

 

 

 

 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin