Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Ambasador Luboš a Cannondale Topstone Carbon 4 G2

Pár týdnů zpátky jsem přemýšlel, že bych po nějaké době rád vyzkoušel nové kolo a narazil jsem na kategorii gravel. Jsou to taková silniční kola do terénu, která nemusí každému dávat smysl. Já si ale řekl, že ho zkusím, vždyť je to vlastně ideální kolo na naše cyklostezky a rozbité silnice.

Publikováno: 27. 7. 2023
1 min. čtení
Sdílet

Zastavil jsem se tedy v Koloshopu, kde jsem si vyhlédl Cannondale Topstone Carbon 4 G2 a nechal si jej postavit na vyzkoušení. Musím říct, že je to neuvěřitelně rychlé kolo nejen na štěrkové cesty a pro pohodlné cestování či objevování nových cest u nás v Krušných horách.

Samozřejmě to není kolo na těžké sjezdy v terénu, ovšem lehčí pumptrack pro něj není žádný problém. Topstone je z výroby osazen příjemně širokými plášti 45 mm, které Vám dodají jistotu na každém povrchu a v kombinaci se systémem KingPin, tedy 30 mm odpružením, dodávají jezdci maximální komfort.

Jak jsem již psal v úvodu, Topstone Carbon 4 G2 je univerzální rychlé kolo, ovšem ve chvíli, kdy jsem s ním přijel na štěrkové cesty, pro které je stvořen, připadal jsem si, jako bych letěl. Lehkost a jistota, kterou se kolo v tomto terénu pohybuje, mě mile překvapila. S jistou nadsázkou se dá o tomto druhu cyklistiky mluvit jako o závislosti, ovšem jen v tom nejlepším slova smyslu!

Luboš, ambasador Koloshop.cz

Hodně lidí mě zná pod mou dětskou přezdívkou Bart. V minulosti jsem byl označen za multisportovního nadšence a je pravdou, že rád zkouším jakýkoliv adrenalinový sport. V letním období se bavím ježděním na enduro kole, jezdím hlavně s přáteli po lesních trailech a rád dělám průvodce po Krušných horách. Endurko střídám s ježděním na gravelu, často obouvám běžecké boty a rád si zajdu i na skály nějaké lehké lezení. V zimě potom rád objevuji volné terény na skialpech, nebo na splitboardu.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin