Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

XVIII. ročník Sereďmaratónu

Jako partneři akce Vás zveme na DHL Sereďmaratón, který má bohatou historii a je jednou z nejvýznamnějších akcí v oblasti. Závod je opět součástí UCI kalendáře, což zaručuje jeho vážnost a špičkovou úroveň. V 18. ročníku, který se bude konat 19. května 2024, se můžeme těšit na skvělou trasu se dvěma horskými a dvěma sprinterskými prémiemi, což z něj činí jeden z nejatraktivnějších silničních maratonů na Slovensku.

Publikováno: 12. 4. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Trasa závodu je náročná, ale zároveň poutavá. Celková délka trati je lehce přes 122 km, přičemž první 4 km závodu budou věnovány slavnostnímu přejezdu městem Sereď v pomalejším tempu. Závodních 118 km se začne odpočítávat po ostrém startu za městem, kde budeme pokračovat směrem na Šulekovo přes Hlohovecký most. Zde se trasa napojí na původní trasu Sereďmaratonu. Na celkové převýšení závodu 1016 m se mohou nejvíce těšit zejména vrchaři, kteří letos budou moci změřit síly také na tradičním a oblíbeném horském průchodu.

Registrace na závody je možná pouze do 15. května nebo do naplnění limitu účastníků, neváhejte se tedy přihlásit co nejdříve. Registrace je již spuštěna nejen pro hlavní závod DHL Sereďmaratón, ale i pro dětský Sereďmaratónik, kde je taktéž počet účastníků limitován! K dispozici jsou různé kategorie pro muže, ženy a týmy. Pro vítěze jsou připraveny atraktivní ceny a bohatá tombola. Organizátoři také nabízejí možnost ubytování za výhodnější ceny se speciálním kódem akce.

Novinkou je zavedení několika nových kategorií pro ženy, firmy a zvýšení finančních odměn. Další inovací jsou limitované Bonus plus balíčky, které přinášejí dodatečné výhody a zvýhodněné služby pro účastníky. Kromě toho budou k dispozici i dvě tréninkové jízdy, kde bude zajištěno občerstvení a také soutěže.

Bezpečnost účastníků je pro nás prioritou, a proto letos spolupracujeme i se společností SafetyCar Slovakia, která se bude starat o hladký a bezpečný průběh nejen závodů, ale také tréninků.

Nechte se strhnout atmosférou a zažijte tento nezapomenutelný cyklistický závod. Více informací naleznete na našich webových stránkách seredmaraton.sk nebo na našich sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuální informace.

Těšíme se na vás na startu!

V případě jakýchkoliv dotazů nejen ohledně XVIII. ročníku Sereďmaratónu neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin