Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Všestranný plášť Pirelli Cinturato Velo

Pirelli Cinturato Velo je skvělý silniční plášť pro celoroční ježdění, který jistě zvládne více, než si myslíte. Přispívá k tomu nejen použitá ochrana proti defektu Armour Tech™, ale také další parametry a vlastnosti pláště, které si nyní představíme.

Publikováno: 14. 3. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Velmi nadšený jsem z použité směsi SmartNET™ Silica, která přinesla výborné vlastnosti pláště zejména na mokrém povrchu. Plášť je velmi přilnavý, měkký a lepkavý, díky čemuž nemám strach v žádné zatáčce a za žádných podmínek. Skvělá odezva mi poskytla sebevědomí a mohl jsem se tak pouštět do sjezdů za špatného počasí stejně rychle, jako v letním období za ideálních podmínek. Ihned po prvních testovacích jízdách jsem tak věděl, že můj výběr v podobě těchto plášťů byl více než dobrý.

K ochraně před defektem používá Pirelli technologii nazvanou Armour Tech™, která kombinuje nylonovou vrstvu o vysoké hustě s aramidovou ochrannou vrstvou pod běhounem. To znamená, že je Cinturato daleko tlustší, čehož jsem si všiml ihned při osazování pláště na ráfek.

Díky jejich tloušťce a ochrannému pásu nejsou nejrychlejšími plášti na trhu, ale na běžné dojíždění nebo víkendové švihy ve zhoršených podmínkách jsou dokonalé. Také během vyjížděk, na kterých jsem často přejížděl po polních a značně rozbitých cestách s různými překážkami, obstály bez defektu.

Pokud tedy preferujete spolehlivost před rychlostí, jsou tyto pláště určené přímo pro vás!

V případě jakýchkoliv dotazů nejen ohledně silničních plášťů Pirelli Cinturato Velo neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin