Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Testování běžeckých bot Saucony Peregrine

V rámci Koloshop Festu 2023 jsem se rozhodl pro zapůjčení a otestování běžeckých bot. Ihned mě zaujala pro mé oko nová značka běžeckých bot Saucony, které si můžete v Koloshopu koupit. Půjčil jsem si tedy na otestování kanárkově žluté trailové běžecké boty Saucony Peregrine.

Publikováno: 1. 6. 2023
1 min. čtení
Sdílet

saucony

Při běhání mě baví objevovat nová místa. Vyrazil jsem tedy na přibližně 15 kilometrový běh do skal, kousek za hranice u vesničky Bielatal, kde jsem si vyhlídl hezký cross trail.

Skákání po kamenech, seběhy po kořenech a výběhy po úzkých cestičkách, kde skoro s každým krokem měníte směr. V tom všem boty uspěly na výbornou a příjemně mě překvapila zejména jejich stabilita i skvělý záběr díky jejich propracované podrážce. Díky 4 mm dropu se mi pak na rovinkách příjemně zrychlovalo. Mimo to jsou boty také velmi lehké a dalo by se v nich jistě vydržet běhat klidně i déle.

Saucony byla pro mě do teď neznámá značka, která příjemně překvapila a pomohla k dalšímu zážitkovému výběhu.

Luboš, ambasador Koloshop.cz

 

Hodně lidí mě zná pod mou dětskou přezdívkou Bart. V minulosti jsem byl označen za multisportovního nadšence a je pravdou, že rád zkouším jakýkoliv adrenalinový sport. V letním období se bavím ježděním na enduro kole, jezdím hlavně s přáteli po lesních trailech a rád dělám průvodce po Krušných horách. Endurko střídám s ježděním na gravelu, často obouvám běžecké boty a rád si zajdu i na skály nějaké lehké lezení. V zimě potom rád objevuji volné terény na skialpech, nebo na splitboardu.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin