Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Spustili jsme (r)evoluci - nový e-shop Koloshop.cz.

Je nám potěšením světu oznámit, že jsme dne 28. 4. 2018 spustili nové webové stránky Koloshop.cz, které jsou pro Vás, naše zákazníky, naprosto (r)evolučním řešením. Přichystali jsme pro Vás mnoho novinek, se kterými Vás budeme postupně seznamovat. Dnes vybíráme ty, o kterých víme, že byste je uvítali.

Publikováno: 30. 4. 2018
2 min. čtení
Sdílet

 

Za TOP novinku považujeme Filtrování produktů dle jejich vlastností. Nyní stačí pár kliknutí, abyste zjistili, zda-li máme např. tretry v černé barvě, Vaší velikosti, Vámi požadované ceně, skladem v Praze nebo Teplicích či e-shopu. Nebo pokud hledáte fialové dětské kolo, zjistíte to rychlým výběrem.

 

Ve Vašem zákaznickém profilu - Můj Koloshop máte svého Osobního prodejce. To je náš kolega, který Vám pomůže s čímkoli budete potřebovat. Např. pokud budete chtít poradit s výběrem zboží, objednávkou, dostupností, skladovostí, tak i s reklamací. Zkrátka náš kolega, je tu pro Vás. Ve Vašem profilu uvidíte také Vaši cenovou skupinu, objednávky, můžete si přidávat Vaše srdcovky (oblíbené zboží) do seznamu, porovnávat produkty, či spravovat své fakturační a doručovací údaje. Samozřejmě zde uvidíte aktuální stav Vaší objednávky.

 

 

Dále bychom Vám představili Novinky ze světa cyklistiky, které najdete na hlavní stránce. Zde pro Vás chytáme zajímavé dění toho, co se u nás děje - z našich akcí, reportů, tak z celého cyklistického světa. Věříme, že se Vám tyto ucelené přehledné zprávy budou líbit. Samozřejmě, pokud byste narazili na novinku, kterou zde nemáme, určitě nám napište, rádi ji přidáme.

 

 

Brzy Vám představíme kompletního průvodce navigací, proces objednávky od začátku do konce. Budeme rádi, pokud nám pomocí tlačítka Jak se Vám líbí  náš nový web, sdělíte Vaše postřehy, dojmy, zkrátka, jak se Vám u nás na webu líbí nebo nelíbí.

Rádi bychom zmínili, že na webových stránkách budeme nadále neustále pracovat, aby pro Vás byly, co nejvíce přátelské, a rádi jste se k nám vraceli.

 

Za tým Koloshop.cz

Jana Lužinová

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin