Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pozvánka na Prague Bike Fest 2024

Kde se to hemží cyklisty, tam nesmíme chybět! Proto balíme stánek a zveme Vás na Prague Bike Fest, který se koná už tento víkend na Výstavišti Praha. Prozradíme Vám, na co se v rámci letošního ročníku těšíme nejvíc, abyste věděli, co v nabitém programu určitě nevynechat.

Publikováno: 19. 4. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Novinky Cannondale a GT

O Cannondale Scalpel je slyšet už pár týdnů, ale pokud Vám náhodou uvedení modelu uniklo, sepsali jsme základní představení tohoto ikonického kola do článku. Protože jde o tahouna na poli inovací, nesmí na Prague Bike Festu chybět a Vy byste ho neměli minout.

Tím Cannondale nekončí. Nechybí totiž ani zástupci kategorie elektrokol, kterými jsou Moterra SL, Synapse Neo a Tessoro Neo.

Horkou novinku Cannondale Scalpel máme od března i u nás. Pokud si ji chcete projet, zastavte se u Koloshop stanoviště do testovací zóny. Nebude chybět ani e-bike Cannondale Moterra SL a další elektrokola.

Pokud Vás zajímají celebrity mezi jízdními koly, určitě se zastavte u Scalpelu továrního týmu Cannondale Factory Racing nebo u unikátních strojů z profipelotonu, jako je LAB71 SuperSix EVO, na kterém jel Alberto Bettiol závod Tour of Flanders

Za nás si kromě Cannondale určitě zaslouží Vaši pozornost i další výrobce kol, se kterým se můžete potkat i u nás na prodejně. GT přiveze na výstaviště kromě gravelů také ucelenou řadu celoodpružených modelů Force a Sensor včetně třešničky na dortu v podobě sjezdového GT Fury.

Pohlídáme, aby Vám už žádná sportovní událost neutekla. Využijte novou funkci na Domestikovi, kterou je kalendář. Spolu s Vámi do něj přidáváme akce z blízkého i širšího okolí.

Kde nás najdete? 

Náš stánek nebude možné přehlédnout. Najdete nás uvnitř Křižíkova pavilonu a pak také v testovací zóně. 

Náš tip - Pokud se na festivalu zakoukáte do jízdního kola GT nebo Cannondale, stavte se k nám pro slevový kupon a ušetřete 10 % při nákupu. 

Největší cyklistický festival v Praze během dvou dní kromě novinek a testovacích jízd nabídne také přednášky, exhibice a workshopy, dětský program a spoustu dalšího. Pokud ještě nemáte plány, doražte 27. - 28. dubna do Holešovic, těšíme se na Vás!

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin