Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Revoluce v silniční cyklistice: Cervélo Soloist Force eTap AXS

Další novinkou v naší nabídce je silniční kolo Cervélo Soloist Force eTap AXS, které představuje revoluční upgrade v designu aero silničních kol. Nový Soloist se vymaňuje z tradičních postupů, kdy je první vyvíjen top model testovaný profesionálními jezdci. Tato generace byla od začátku navržena s ohledem na potřeby koncového zákazníka a konstruktéři tak měli maximální svobodu v návrhu designu a vhodné konstrukce kola.

Publikováno: 14. 3. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Konstruktéři se snažili vložit do Soloistu co nejvíce aerodynamického výkonu modelu Cervélo S5 a zároveň zachovat co nejnižší hmotnost a jízdní vlastnosti Cervélo R5. Aerodynamické prvky na novém Soloistu jsou na první pohled zřejmé. Šířka hlavové trubky, kompenzační trojúhelníky na spoji horní a sedlové rámové trubky, vyplněná oblast okolo středového složení. To vše bylo umožněno nově uvolněnými pravidly UCI.

Hmotnost samotného rámu ve velikosti 56 je pěkných 919 gramů a vidlice váží pohých 374 gramů. Rám je navržen tak, aby mohla být veškerá kabeláž vedena v jeho útrobách. Důraz byl kladen také na absenci atypických prvků, díky čemuž je možné využít standardní komponenty.

Skladem máme aktuálně model osazený komponenty Sram Force eTap AXS s převody 2 x 12. Je postaven na vypletených karbonových kolech Reserve osazených tubeless plášti Vittoria Corsa N.EXT TLR G2.0 o šířce 28 mm, které poskytují výborné jízdní vlastnosti v kombinaci s pohodlím.

Tento model je vhodným společníkem pro cyklisty hledající rychlé agresivní kolo pro dokonalý zážitek. Kombinace aerodynamiky, nízké hmotnosti a precizního designu reprezentuje novou generaci aero silničních kol, která zůstávají věrná dědictví původního Soloistu, ale s inovacemi a vylepšeními odpovídajícími moderní době.

V případě jakýchkoliv dotazů nejen ohledně silničního kola Cervélo Soloist Force eTap AXS neváhejte využít kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin