Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Představení našeho ambasadora Kuby Fišera neboli Kubajsze

Ahoj, jsem Kuba Fišer, ale už dvě dekády vystupuju pod přezdívkou Kubajszcom. Pocházím z Děčína, pár let jsem bydlel v Praze kvůli práci a teď jsem se vrátil zpátky do domoviny. V roce 2002, ve svých 14 letech, jsem se začal věnovat sjezdu a fourcrossu. 

Publikováno: 16. 2. 2024
3 min. čtení
Sdílet

Na děčínsku máme pro sjezdování skvělé podmínky a já se postupně dopracoval do juniorské repre, vyhrál nějaké závody ve sjezdu a fourcrossu, měl jsem tu čest jet několik Mistrovství Evropy a Světa a taky jsem si zkusil pár světových pohárů. Nicméně časem jsem zjistil, že mě ježdění pro sebe baví víc než to závodění a začal jsem se věnovat více natáčení videí a focení. Což se vlastně postupem času stalo i mou obživou.

Díky cyklistice jsem se dostal i k práci v cyklistické distribuci, kde jsem měl na starosti marketing, tvorbu e-shopu, komunikaci s výrobci atd. Byla to pro mě skvělá příležitost jak pracovat v oboru, který je mi blízký a který jsem dobře znal. Po nějakých 8 letech práce v cyklistice jsem se ale vydal na volnou nohu a živím se jako fotograf. Bohužel s přechodem na volnou nohu mi paradoxně ubyl volný čas a já cyklistiku pověsil na hřebík. A s tím odešla i moje fyzička. 

Nicméně MTB ježdění mi čím dál tím víc chybělo a jsem strašně vděčný za to, že jsme se domluvili s Koloshopem na spolupráci. Díky tomu mám k dispozici skvělé E-Enduro od Cannondale, které mi vrátilo chuť do ježdění. S e-bike jsem schopný si konečně zase pořádně zajezdit, vyjet svůj oblíbený Sněžník a zbyde mi ještě dost sil na to, užít skvělé traily, které tam máme. Časem bych se chtěl vrátit ještě ke klasickému sjezdování a kombinovat to právě s tímhle e-bikem. Tak jsem zvědavý, jestli se mi povede se rozjezdit alespoň na stejnou úroveň, na které jsem kdysi končil.

Kubajsz, ambasador Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin