Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí našem ambasadorka Kateřina Neumannová?

Kateřina jezdí na Cannondale Scalpel Carbon Women!

Publikováno: 27. 4. 2021
2 min. čtení
Sdílet

Od doby, kdy jsem začala jezdit na horském kole závody českého poháru (a že je to už pěkných pár let) jsem vždy sedlala velmi dobrá kola, spíš bych řekla, že výborná. Protože život je změna, měním „barvu cyklistického dresu“ a od zimy s radostí spolupracuji s Koloshop.cz Už na podzim jsme společně vyrazili do Krušných hor udělat pár fotek a přibalili do auta pár kol. Těšila jsem se, že vyzkouším v jednom dni více kol. Pro mě to je  ideální možnost, jak „cítit“ rozdíly mezi jednotlivými značkami a modely. Na kole už bohužel nesedím denně, takže když jsem v terénu přesedala z jednoho kola na druhé, tak to byl opravdu zážitek.

Katka Cannondale Scalpel 1

Při odjezdu domů jsem měla v hlavě svého favorita, který už parkuje u mě doma. Cannondale Scalpel Carbon Womens 2. Kolo, které budí emoce, které zaujme v mnoha směrech. Nečekejte ode mě nekonečné množství technických informací. To nebyla nikdy moje silná stránka, ani jsem se v tom příliš nevyžívala. Vždy jsem dala hlavně na pocit a funkčnost. Co mě na Cannondale Scalpel zaujalo jako první, bylo to, že to je neuvěřitelně pohodlné kolo, které mi sedlo svou geometrií, ale zároveň bylo v náročném terénu rychlé a přesné. Vzhledem k počasí letošního jara jsem ještě neměla možnost vyrazit na kole na dlouhé výlety po Šumavě, které tak miluji. Ale tak nějak tuším, že na tomto kole mě záda bolet nebudou.

Katka Cannondale Scalpel 2

Vzhledem k osazení komponenty Shimano XT je tak nějak samozřejmé, že vše funguje jak má, bezchybně řadí a brzdí. Vidlici Lefty Ocho jsem vždy zvědavě okukovala a byla na ní hodně zvědavá. Funguje prostě skvěle a okamžitě jsem si zvykla. Při svých dlouhých výletech určitě ocením i možnost vidlici na rovných cestách v šumavském pohraničí zamknout a udělat si z kola rychlý hardtail. Zajímavé a snadno použitelné je uložení multiklíče, který použiju pro základní servis.

A dámy….. ty barvičky jsou fakt TOP a nabízejí řadu možností, jak vše sladit s doplňky a oblečky. Takže chválím, chválím a užívám si ho MOC. Tedy, snad jen s jednou drobnou výjimkou. To sedlo, které bylo na kole, mi fakt na moje pozadí nesedlo a musela jsem si vybrat jiné :-) Ale to je asi přirozený proces, kterým si musí projít každý.

Kateřina Neumannová, ambasadorka Koloshop.cz

 

Kateřina Neumannová je bývalá česká běžkyně na lyžích a cyklistka, olympijská vítězka z Turína 2006 a mistryně světa v běhu na lyžích.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin