Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 23/02/24

Pátek 23.2.2024, Teplice

Dnes ráno jsme s kolegy z týmu měli obrovskou radost. Chcete vědět proč? Včera byly do světa vypuštěny nové brzdy Maven od Sramu. Je to krásný kousek, který se bude vyjímat na kole. Ale velkou radost nám udělala hlavně ta sehranost u nás v Koloshopu napříč týmy včetně našeho ambasadora.

Publikováno: 23. 2. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Včera odpoledne ve čtyři hodiny byla novinka Maven vypuštěna do světa. A nám se povedlo sladit vše, co jsme si naplánovali. V Koloshopu se potkalo několik věcí a v podstatě v jednu chvíli se nám na webu prosvítily položky, na Instagramu se objevil nový post a na Domestiku se rozsvítil článek s videem.

Není vždy jednoduché všechny tyhle věci zkoordinovat a pokud se to povede, je to pohlazení po duši i pro nás. Nejen pro naše zákazníky. Za tímto vším stojí vždy několik lidí. Je potřeba práci nejen dobře rozvrhnout v čase, ale také najít ty správné „koně“, kteří jednotlivé věci připraví. Je to hlavně mezitýmová spolupráce. A nakonec ještě práce našeho ambasadora. Pokud se vše povede podle představ, dává takováto práce smysl. A všichni si z ní odnášíme velmi dobrý pocit. Pro někoho možná maličkost, pro nás radost.

Když jsme u těch novinek, už jste si prohlídli věci od značky Alé, které nám přibývají na e-shopu? Myslím, že jsou moc povedené a nějaký kousek by vám mohl padnout do oka. Jsou to zajímavé, neotřelé designy. Některé jsou nápadné více, některé méně, ale zazáříte s nimi vždy.

Pěkný víkend všem! Těším se na příští týden.
Xoxo, Holka z brandu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin