Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 12/3/2024

Úterý 12. 3. 2024, Teplice

Ani nevím, kdy jsem se Vám ozvala naposledy. Čas mi aktuálně utíká úplně nepředstavitelným způsobem. Nový projekt se mi začíná hezky rýsovat a dostává konkrétní obrysy. Z toho mám velkou radost.
 

Publikováno: 12. 3. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Minule jsem naznačila, že přede mě byla postavena nová výzva. Aktivně se s ní peru již nějakých čtrnáct dní a za sebe bych řekla, že docela úspěšně. Nepokrytě se pochválím a přiznám se, že mi to dělá opravdu radost. Na jednu stranu mi to bere hodně pracovního času. Zamíchalo to některými mými pracovními prioritami a vyplnilo to přední příčky mých úkolů. Když pak ale člověk vidí obrysy a dokonce má výsledky, přinese mu to dobrý pocit.

Kromě výzvy se moje stěžejní pracovní náplň stává zase jaksi hutnější. Doplňování zboží začíná nabírat na síle. Police ve skladu se snažím udržovat neustále plné, abychom byli schopni Vaše objednávky odbavit co nejrychleji. K tomu nám minulý týden ještě vznikla tabulka s obchodními plány. Pěkná tabulka. Po chvíli zkoumání z takové tabulky sami sobě vydefinujete hned několik úkolů. A pak hledáte čas, kdy se jim věnovat.

Abych tady jen nepsala o své zaneprázdněnosti, chtěla bych se také podělit o náš výšlap na Lovoš, který jsme si jako vedoucí dopřáli minulý týden.

Po obědě jsme vyrazili vyvětrat hlavy na čerstvý vzduch. Já se takové akce účastnila poprvé a mohu říct, že to bylo fajn. Něco trochu jiného (lepšího), než večer sedět v hospodě. Kolektiv se dá stmelit různými způsoby. A tento je mi hodně sympatický.

Xoxo, Holka z brandu
 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin