Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 12/02/24

Úterý 12.2.2024, Teplice

Vypadá to, že minimálně tady dole je zima skoro za námi. Z cyklistické (ne)sezony se plíživými kroky vracíme zpět do sezony. A takové volnější pracovní tempo začíná nabírat na lehkých obrátkách. Než se nám roztočí úplně.

Publikováno: 12. 2. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Co to pro nás znamená? Aktivní přípravu novinek k nám na web. Pro mě a můj tým je teď komunikace s dodavateli na denním pořádku. Snažíme se být na všechno připraveni zavčasu, být v obraze a zbytečně si nebrzdit interní procesy. Někdy je to náročné a krkolomné. Jindy to všechno jde skoro samo. Mimo novinky se začíná řešit příchod zboží na jaro. Ano, je teprve polovina února, ale nikdo přesně nevíme, kdy se nám jarní počasí ohlásí v plné síle. To je pak chvíle, na kterou u nás v Koloshopu chceme být plně připraveni. Chceme pro naše zákazníky mít k dispozici vše, co by na svých vyjížďkách mohli ocenit, a možná ještě něco navíc :)

S příchodem dalšího oteplení bude naše prodejny čekat „switch“ do teplého počasí. Zimní věci schováme, léto nachystáme. Možná moje malé doporučení - pokud přemýšlíte ještě o nějaké přípravě na příští zimu za příznivější ceny, zkuste nás navštívit. Využijte šance zimní zboží ještě fyzicky okouknout. Nebo se připravit na nadcházející jarní prázdniny.

Nevím jak vy, ale já preferuji teplejší počasí. Takže na první sněženky už se moc těším a jarní teplé paprsky vyhlížím každým dnem. A co vyhrává u Vás? Upřednostňujete zimu nebo teplo?

Xoxo, Holka z brandu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin