Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Pravidelníček Holky z brandu - 04/01/24

Čtvrtek 4. 1. 2024, Litvínov

Pracovní dny už v podstatě nabírají svoje zajeté tempo. Minimálně takový ten denní řád a režim. I když náplň práce se od běžných dní ještě maličko odlišuje. Valnou většinu času teď v práci trávím nad přehledy za uplynulý rok. Na jednu stranu je to nudná statistická práce s tabulkami, na stranu druhou mám možnost vidět (ne)úspěchy našeho plnění plánů, předpokladů a očekávání.

Publikováno: 4. 1. 2024
2 min. čtení
Sdílet

Jedno velké konečné číslo se najednou rozpadne. Rozpadne se na výsledky u jednotlivých dodavatelů. A výsledky ve značkách. Pak je ještě potřeba vzpomenout na okolnosti, které nás v minulém roce ovlivnily. K tomu musíte přidat malinko muchomůrky červené, tři chlupy z černé kočky, dvě šupiny zlaté rybky a buch. Jsme doma. Jednotlivé věci začnou dávat smysl.

Zpátky na zem. Statistika je jeden velký kotlík věcí, které jsou tak trochu čarovné a nejsme schopni je ovlivnit, ale také je tam spousta věcí, které dávají absolutní smysl. Navíc nás mohou postrčit správným směrem, kupředu. Ukázat naše slabé, ale i silné stránky. A pak už je pouze na nás, jak s vytěženými informacemi naložíme. Silné se dá určitě ještě posílit a slabé naopak stojí za zvážení. Pokračovat, nepokračovat? Dělat to jinak? Jak jinak? Kam to postrčit?

„Statistika nuda je, má však cenné údaje.“ A někdy je takové rozklíčování nejen kouzelné, ale hlavně zdravé. Nápomocné pro stanovení celkového vývoje i jednotlivých konkrétních dílčích krůčků, které je potřeba udělat.

Xoxo, Holka z brandu

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin