Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Platformové pedály Crankbrothers Stamp

Každý cyklista už měl určitě někdy dilema, jaké pedály zvolit na své kolo. Já patřím do skupiny jezdců, kteří upřednostňují platformové pedály, přestože výběr těch nejvhodnějších nemusí být vůbec lehký. Osobně jsem ze všech nabízených značek a modelů zvolil pedály Crankbrothers Stamp. Proč právě tyto a jaké s nimi mám zkušenosti?

Publikováno: 5. 4. 2024
1 min. čtení
Sdílet

Při výběru je pro mě rozhodující, na jaké kolo pedály sháním, v jakém terénu se budu pohybovat a v neposlední řadě hraje roli také jejich materiál. To mě přivedlo k MTB pedálům od výrobce Crankbrothers, konkrétně k modelu Stamp 1 vyrobenému z kompozitu s Cr-mo osami. Jsou velmi univerzální a využiji je jak na trailech, tak při bikepackingu.

Pedály Crankbrothers Stamp jsou k dispozici ve dvou rozměrech, Large a Small, které jsou přizpůsobené velikosti nohy a jízdnímu stylu každého cyklisty. Osobně jsem začal s variantou Large, ovšem jak se postupem času moje schopnosti v terénu zlepšovaly, přešel jsem na velikost Small.

Ze své zkušenosti mohu říci, že boty na pedálech drží, i vzhledem k ocelovým pinům, opravdu skvěle. Jedinou nevýhodou, oproti pedálům s plastovými piny, tak zůstává zvýšené riziko poranění holení, pokud vám z pedálu náhodou sklouzne noha. To si asi zažije minimálně jednou úplně každý. Pokud ale přemýšlíte nad novými platformovými pedály, lepší podle mě nenajdete!

Petr, prodejce Koloshop

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin