Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Naše ambasadorka Katka Neumannová testovala DNA od Dynafit!

Olympijská vítězka, mistryně světa v běhu na lyžích a také ambasadorka Koloshop.cz, Kateřina Neumannová se s námi v následujícím článku velice ráda podělila o zkušenosti s oblečením Dynafit ze slunné dovolené.

Publikováno: 3. 5. 2022
2 min. čtení
Sdílet

Patřím do generace „Husákovo dětí“ a jediný kvalitní materiál sportovního oblečení tehdy byla bavlna. Bavlněné tričko byl dárek, za který jsme byli vděčni. Já mám tento materiál stále ráda, ale spíš na převlečení po sportu, případně na domácí povalování. Na sportovní aktivity jsem od mého dětství vyzkoušela celou řadu materiálů, některé se osvědčily, některé méně. Co si budeme povídat, ono také záleží na klimatických podmínkách a vhodné volbě adekvátního materiálu.

Před pár dny jsem se vrátila z aktivní dovolené v rovníkové oblasti a přestože to nebyl nějak výrazně sportovně laděný pobyt, jednu náročnou túru po ostrově jsem si naplánovat musela. Co se týká počasí, byl to skutečně silný zážitek. Teplota někde okolo 30°C by nebyl až takový extrém, ale v kombinaci s obrovskou vlhkostí to byla opravdu síla. Člověk se v těchto podmínkách výrazně potí i bez fyzické aktivity, jakýkoli pohyb potoky potu pouze zesílí. 

Myslet si, že najdete materiál, který tomu zabrání je nesmysl. Jediné, co lze, je se s tím smířit a najít oblečení, které pot nenasaje a pokud možno ho odvádí pryč a prostě vás nijak neobtěžuje. To se mi povedlo před odjezdem vyřešit v podobě dvou krásných sad šortek Dynafit Vert a triček Dynafit DNA.Trička měla síťovanou strukturu a pokud jsem vyšla na místa, kde aspoň trochu pofukoval vítr, hezky větrala. Pot nijak nezadržovala a ani se nelepila na tělo, stejně jako šortky. Pokud se tedy chystáte do teplých krajů, vřele doporučuji.

Vždy jsme měla ráda černou barvu s růžovými detaily, ale ta bledě modrá kombinace mě úplně nadchla a je mým favoritem pro nadcházející léto.

Vaše Katka Neumannová, ambasadorka Koloshop.cz

 

Kateřina Neumannová je bývalá česká běžkyně na lyžích a cyklistka, olympijská vítězka z Turína 2006 a mistryně světa v běhu na lyžích.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin