Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Náš ambasador Honza a Ústecký Trail Maraton 2023

V sobotu 30. 9. 2023 se za podpory Koloshop.cz konal již 3. ročník Ústeckého Trail Maratonu, který zajišťuji jako jeden z organizátorů. Závod nabízí 3 trasy, přičemž na té nejdelší, maratonské, nastoupáte přibližně 1800 výškových metrů. Maratonská, dvacetikilometrová i desetikilometrová trasa jsou čistě trailové závody, kde potkáte jen minimum asfaltových cest.

Publikováno: 8. 10. 2023
1 min. čtení
Sdílet

Zázemí závodu se jako již tradičně nacházelo na hlavním parkovišti u hradu Střekov. Start byl naplánován na desátou hodinu ranní a předcházela mu krátká rozprava na téma značení tratě a orientace na ní. Všichni závodníci statečně bojovali nejen s náročností trati, ale často také sami se sebou. Hlavní závod na maratonské trati zvládl nejrychleji Lukáš Kozlík a časem 4:00:17 nám, vzhledem k převýšení, vyrazil dech.

Velmi mě těší, že se náš závod účastníkům líbí a jsou spokojeni s naší organizací. Nadšen jsem také rozkvétající spoluprací s Koloshop.cz a již se nemohu dočkat jarního Liboucheckého ultramaratonu!

Honza, ambasador Koloshop.cz

Berg heil, jsem Wudy a nejvíc ze všeho mě baví trávit čas v horách. Mé nejoblíbenější aktivity jsou sky/mountain/ultra running, skialpy a turistika. Jsem tátou tří dcer. Má nejoblíbenější značka vybavení je Dynafit - protože to sedí a je to funkční. 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin