Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na gravela Cannondale i s pupkem

Ne! Nejsem zase těhotná. Vypadá to sice pořád stabilně na první trimestr, ale to je jen pozůstatek z Janka a taky kávičky a dortíčky a prosecca a pivečko a jídelna. Nu ale což, zpět k cyklistice. Protože tenhle Gravel jsem měla před rokem mít!

Publikováno: 10. 9. 2021
2 min. čtení
Sdílet

Cannondale Topstone Neo

V minulém týdnu jsem měla možnost zkusit potřetí v životě elektrokolo. Poprvé to bylo nějaké obyčejné kolo u Wolfgang See. Takové ta kola, co tam „hodíš euro“ a jedeš. Podruhé, to bylo nedávno na Lago di Garda. To už bylo jiné kafe. Celoodpružené enduro. Pěkně se svezeš do kopečků, hodně toho v rámci dne stihneš, no pěkný pojezd to byl né, že ne, ale pořád je to těžké a když ti dojde baterka, tak můžeš jít rovnou na pivo. Tak jsem šla.

Cannondale Topstone Neo

A to nejlepší nakonec. Elektro Gravel Cannondale Topstone Neo. Na první pohled není vidět baterka a téměř nic není slyšet, takže když někoho předjíždíš a je trochu hluchý, tak zamachruješ. Většina elektrokol je dost těžkých, tohle ne. Na to, že se pořád bavíme o kole s motorem, má Topstone 14 kilo. Takže já, která u sebe nenosím lepení, bych ho zvládla hodit na rameno a dojít na autobus. Byla jsem se projet dvakrát a ani jednou jsem nestudovalo ovládání, je tam je jedno tlačítko. Zmáčkneš a jedeš. No ale asi jsem trošku měla. Protože až dnes zjišťuji, co ta podbarvení znamenala. Hrálo mi to tam diskotéku všemi barvami aneb tři stupně podpory a stav baterie.

Cannondale Topstone Neo

Gravela jsem vyzkoušela do kopce, z kopce, v lese, na silnici. Je to kolo, kdy i když nebudeš mít zapnutou podporu, tak můžeš normálně jezdit, to mě baví. Pořád mi přijde, že musíš makat, že zadarmo to nebude, jako na jiných elkolech, kde jen trochu šlapeš a při největší podpoře to frčí, jak na mopedu. Obě vyjížďky jsem jela s kluky. No díky Bohu za těch 250 W. Pánové makali do kopce a já si pískala a stačila jim. Ještě bych ráda pár let jezdila na vlastní pohon, tedy na chleba s máslem, ale pak? Líbí se mi, že se na kole v tu chvíli maže výkonnostní rozdíl a i s tím pupkem si to člověk užije, i když není úplně ve formě. Baví mi, že oproti E-bike, je to i z kopce a v terénu skvěle ovladatelné. Řekla bych, že je to kolo na blbnutí, srandy v lese do kopce i z kopce, kolo na zážitky. To se mi líbí.

Cannondale Topstone Neo

Laďka, ambasadorka Koloshop.cz

 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin