Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop - Petra

Zdravím všechny,

Publikováno: 12. 7. 2018
2 min. čtení
Sdílet

jmenuji se Petra a pracuji v Koloshopu již rok. Moje předchozí práce byla v oboru mého vzdělání, přesto jsem měla pocit, že svůj život potřebuji změnit. Vzhledem k tomu, že mám ke sportu už od malička kladný vztah, byla má cesta za lepší prací jasná. V den, kdy přišla pozvánka k pohovoru, jsem byla nadšená a už jsem jen doufala, že to výjde. Jízdu na kole jsem měla vždy ráda, a proto jsem si k němu, díky této práci v Koloshopu, vytvořila ještě vřelejší vztah, především díky kolegům a jejich vyprávění.

 

Koloshopu mám na starosti expedici balíků, jak našim partnerům, tak přímo Vám - našim zákazníkům. Zkrátka vkládáme Vaše, malé i velké, radosti do krabic a zasíláme je s nadšením pro Vaše potěšení.

Již po půl roce zde jsem se rozhodla pořídit si nové "vozítko" v podobě GT Avalanche Expert 2018. Kolo je vybavené kvalitními komponenty Shimano Deore. Kazeta SUNRACE CS-MS1 s rozpětím 11-40T a 10-ti rychlostmi je pro mé začátečnické dovednosti plně vyhovující. Pláště 29x2,25" jedou do stoupajících pasáží skoro sami, i přestože jezdec sotva lapá po dechu. -:)  Odpružená vidlice Rock Shox 30 je uzamykatelná z řidítek, což je také velké plus, tím pádem se mohu plně věnovat řízení.

 

 

Už po pár jízdách jsme si s kolem sedli a dokonce uvažuji i o tom, že bych si zkusila odjet svůj první závod v terénu. Tímto je zcela jasné, že jsem s mým novým parťákem spokojená a prozatím bych určitě neměnila.

 

 

Mějte se fajn a přeji plno šťastných kilometrů a pokud možno nejlepších výsledků.

Ahoj Petra :-)

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin