Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop? Ondra na štěrkoletu GT Grade Carbon Pro 2021!

Ahoj všem, jmenuji se Ondra, v Koloshopu pracuji již třetí rok a jsem vedoucí pražské prodejny. Svojí nejoblíbenější cyklo disciplínu enduro jsem vždycky rád kombinoval se silniční cyklistikou, která mě bavila. 

Publikováno: 30. 4. 2021
1 min. čtení
Sdílet

Poslední dva roky jsem jí, ale vyměnil za gravel bike od GT. V loňském roce jsem poprvé začal jezdit na štěrkoletu GT Grade Expert a moc mě bavil. Pro letošní rok jsem si vybral upgrade tohoto modelu, tedy verzi Pro. Rám je stejný jako model 2021, ale komponenty už jsou lepší. Samozřejmostí je gravel sada Shimano GRX 800 v kombinaci s karbonovými klikami Praxis Zayante se 42 zuby, kolo tak dostalo exkluzivnější vzhled a vlastnosti. 

gt grade expert 2021

Proti loňskému modelu Grade dostal tužší a kvalitnější zapletená kola Stan's NoTubes Crest MK3. Na kola jsem okamžitě nasadil fialové pláště Panaracer Gravelking SK se kterými mám jen ty nejlepší zkušenosti, doplněné o bezdušové ventilky iiSuper, samozřejmě ve fialové verzi. 

gt grade expert 2021-2

Co jsem ještě oproti standardnímu stavu kola změnil byly omotávky, tam jsem použil Ciclovation Leather Touch Chameleon, která je velice pohodlná. 

gt grade expert 2021 3

Kolo je jednoduše řečeno super a jsem s ním nadmíru spokojený, už se těším až se vše otevře a uvidíme se s kamarády na legendárním Gravel Blinduru v České Kanadě. 

Ondra, Koloshop.cz

ondra kinkor

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin