Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop? Jana na Cannondale Trail 3 2020

Jmenuji se Jana a jsem v Koloshopu téměř 3 roky. Mám na starosti marketing a správu e-shopu. Starám se o to, abyste se u nás na e-shopu a prodejnách cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Za ty 3 roky jsem posbírala nejen zkušenosti z oblasti cyklistiky a marketingu, ale také začala jezdit více na kole, i když i přesto běhám, jezdím na běžkách a hraji volejbal. Cyklistika mi je po letech opět bližší, dokonce plánujeme doma i dovolené, kde kolo hraje jednu z hlavních rolí.

Publikováno: 30. 6. 2020
1 min. čtení
Sdílet

Před 2 lety jsem na Koloshop blogu psala o GT Avalanche 2018. Loni jsem se rozhodla přesedlat na značku Cannondale a vypadá to, že u ní nějakou dobu zůstanu. Nejen design kol Cannondale 2020 se mi líbí více.  Za 2 roky jsem na GT už něco najela, ale již po prvních 3 jízdách na Cannondale Trail 3 jsem nadšená, cítím se na něm více jistě díky rozdílné geometrii, která mi více sedí. 29” kola jsou už samozřejmostí. Kolo je lehčí a příjemně se mi ovládá. Zkrátka láska na první pohled. 

Zvažovala jsem jestli nejít do vyššího levelu Cannondale F-Si, o kterém nedávno psala naše ambasadorka Tamara. Ale tak často na kole nejsem, proto jsem zvolila tuto střední kategorii. Volba byla jasná, potřebuji kolo nejen pro jízdu v terénu, v lese, po štěrku i zpevněných cestách, ale i pro pohodový přesun po asfaltu, zkrátka takový Trail

Na kole nejraději vyrážíme do Krušných hor, Českého Středohoří a Českosaského Švýcarska. Někdy v rámci volných víkendů, jindy zase při závodech MTBO. Proč MTBO? Jedete a myslíte, že víte a až vyjedete z lesa, nevíte vůbec nic :-)

Ať to frčí!

Jana, Koloshop.cz

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin