Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop? Jakub na Giant Reign!

Jmenuji se Jakub, v zimě lyžař, v létě cyklista a v noci DJ. V Koloshopu pracuji rok, ale cyklistice se věnuji už řadu let. V létě mne můžete potkat v teplické prodejně v roli prodejce. V zimě trávím většinu času v servisu a starám se o Vaše lyžařské vybavení. 

Publikováno: 1. 7. 2020
1 min. čtení
Sdílet

 

Při výběru kola pro mě bylo důležité osazení. Podmínkou bylo tlumení Rock Shox a sada od Sram. Vybral jsem kolo Giant Reign. Je osazené vidlicí Rock Shox Yari RC, tlumičem Rock Shox Deluxe Select+ a sadou Sram NX Eagle. Dalším důvodem pro výběr tohoto modelu bylo osvědčené odpružení Maestro.

 

 

Co se týká celkového vzhledu kola, rád se odlišuji od ostatních. Mám rád tak trochu „ujetý“ věci (čím barevnější, tím lepší). Proto jsem vyměnil původní bezdušové ventilky za Muc-Off, k tomu pedály od KORE a gripy od Race Face, to všechno ve fialové barvě. 

 

 

Giant Reign doporučuji každému, kdo si rád vyšlápne nějaký kopec a pak ho bez přemýšlení sjede. Nebo tomu, kdo si rád zajede do bikeparku, kde si zajezdí na trailech. Tam v pohodě obstojí i na větších skocích. Už od první vyjížďky si nemůžu toto kolo vynachválit. Zatím jsem nenašel nic, co bych tomuto modelu vytknul. 

 

Jakub, Koloshop.cz

 

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin