Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop - Jakub

Ahoj,

Publikováno: 20. 8. 2018
1 min. čtení
Sdílet

Jmenuji se Jakub a v Koloshopu pracuji přes rok. Pracuji na e-shopu, kde zpracovávám Vaše objednávky a objednávám zboží od jednotlivých dodavatelů. Kromě toho vyřizuji také reklamace.

Intenzivněji jezdím na kole asi 7 let. Vždy jsem měl horské kolo, ale značnou porci kilometrů jsem najezdil po silnici. 2-3 roky zpět jsem na akci Koloshopu poprvé vyzkoušel silniční kolo a zaujalo mě především lehkostí s jakou jelo a rychlostí. O rok později jsem vyzkoušel GT Grade, které mělo téměř stejné vlastnosti, ale jeho geometrie mi vyhovovala více. Proto jsem se rozhodl pořídit GT Grade Carbon Elite.

Kolo využívám především na silnici a výjimečně na šotolinových cestách, proto jsem se rozhodl vyměnit původní pláště za užší a hladší. Z horského kola mám dobré zkušenosti s bezdušovým systémem, a proto jsem i zde zvolil bezdušové pláště Mavic Yksion Pro. Další úpravou byly osvědčené pedály Shimano M520. A posledním doplňkem byl bezkošíkový bidon od Fabricu.

 

Během několika měsíců jsem najezdil několik set kilometrů a vyzkoušel i trať Krušnotonu. Celokarbonové provedení odpruží drobné nerovnosti. Kotoučové brzdy bez problémů ubrzdí i největší sjezdy. A převody s velkým rozsahem zubů umožní zvládat jak prudká stoupání, tak rychlé rovinaté silnice.

Jakub

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin