Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop? Ambsadadorka Tamara na Cannondale F-Si 29 Carbon 4 2020

Naše ambasadorka Tamara má "Natašu" - Cannondale F-Si 29" Carbon 4 2020

Publikováno: 26. 6. 2020
2 min. čtení
Sdílet


Vždycky když mám nové kolo, kouknu do kalendáře a dám mu jméno, které vychází na den, kdy jsem se na něm poprvé svezla. Můj Cannondale FSi Carbon 4 dostal tedy jméno Nataša - no nic moc, ale zvyk je zvyk. Výběr byl celkem jasný. Aby to byl hardtail, Cannondale, měl novou vidlici Lefty Ocho, aby byl na Sramu a aby mi ladil k dresu. Měla jsem trochu strach z řazení 1x12. Ale musím říct, že do kopců, po asfaltu nebo v terénu dobré a po rovině to taky jede. Asi ve Sram vědí, co dělají. Vidlici Lefty Ocho 100 mm nemusím komentovat. S Lefty jezdím už několik let a neměnila bych za žádnou jinou.
 

 

Když chcete dobře brzdit a vždycky zabrzdit včas, tak na brzdy Shimano se můžete spolehnout a nemusí to být ani XTR a ani XT. I nižší řady brzdí spolehlivě. Velkou radost mám z plášťů Maxxis Rekon Race 29x2,25" EXO TR Skinwall. Nejen, že se ke kolu skvěle hodí, ale splňují přesně to, co potřebuj. Rychlé, univerzální pláště na šotolinu, lesní cesty, asfalt, které zvládnou i trochu bláta. Jo a jestli ještě váháte zda jsou pro vás kola 29” ideální velikost, tak je to ztráta času. Stačí jedno svezení a nebudete chtít jinou velikost.


 

Moje závodní sezona se skládá hlavně ze závodů MTBO. Potřebuji kolo na lehčí terén, asfalt, les, pole a louky. Po 500 najetých kilometrech a 5 závodech myslím, že Nataša je ta správná volba. Jsem holka a asi úplně neumím ocenit všechny technické kvality a vychytávky. Jestli se chcete dozvědět něco o geometrii, rámu, ráfcích a dalších pro mě nezajímavých částech kola, tak se obraťte na odborníky z Koloshopu. Já jsem z toho kola prostě nadšená, líbí se mi a krásně se mi na něm jezdí :-)

 

Tamara, ambasadorka Koloshop.cz

Když mě nepotkáte na běžkách na Krušných horách, tak budu uhánět na gravelu poblíž Labe a v Českém Středohoří a kroužit kolem Milady.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin