Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Na čem jezdí Koloshop? Ambasadorka Tamara na Cannondale F-Si Carbon 4!

Pro letošní rok jsem opět zvolila stejný model jako loni Cannondale F-Si Carbon 4. Po loňské sezoně jsem s ním byla maximálně spokojená, takže jsem měla snadnou volbu. 

Publikováno: 16. 8. 2021
2 min. čtení
Sdílet

Cannondale F-Si Carbon 4

Nic zásadního měnit nepotřebuju a tak ladím jen detaily. Růžové gripy od Supacaz jsou pohodlné, nekloužou a hlavně jsou krásně růžové. Obutí volím opět Maxxis Rekon Race rychlé pláště, dobře drží v terénu, na mokru to taky není žádná hrůza a nemusíte z nich dloubat kila bláta. Jakmile najedte na silnici, vylítá z nich bláto samo. Řazení SRAM NX Eagle, kazeta 11-50 a brzdy Shimano MT500 mi na moje závodní a turistické ambice bohatě stačí. Cannondale se pochlapil a na modelu 2021 udělat super vychytávku. Rychloupínák na brzdový třmen předního kola. Docela často vozím kolo v autě a jelikož 29“ úplně snadno do každého auta nenacpete, tak tohle je fakt na jedničku. Odpadá jeden imbus a 2x šroubování. Když totiž chcete na kole s Lefty sundat přední kolo, musíte nejdřív třmen odšroubovat. Ještě by mohli sjednotit velikosti imbusu na pevných osách. Ale třeba to bude upgrade na příští rok. 

Tento rok je moje ježdění mix závodů MTBO (šotolina, asfalt, občas terénní sjezdík), výlety po Kruškách (lesní cesty, bláto, kameny) a ježdění za barákem na Doubravce (naše traily a cestičky, hlína, listí, klacky). Na všech terénech si tohle kolo poradí bez problémů a je radost se na něm svézt. Barva se mi hodí k týmovému dresu a přechody barev plní nejnovější trendy v designu.  

Jen moje rodiče to nějak nenadchlo. ,,Takovýhle kola se kradli před 40 lety před EZetem - (bývala místní fabrika)". Myslím, že v té době by kolo s půlkou vidlice radši nikdo neukradl...:-)) 

Letos je to (jmenuje se) Karolína a já mám novou kamarádku.

Tamara, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin