Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

MTB závod Kolmo Kolem Komína letos již po sedmé!

Návrat ke starému dobrému a nefalšovanému MTB, to je závod horských kol Kolmo Kolem Komína pro širokou veřejnost. I letos je Koloshop.cz generální partnerem závodu. Závod je pro úplné hobby jezdce, ale i pro zkušené závodníky. Letošní ročník bude již 7. v pořadí, a to jako vždy, poslední prázdninovou sobotu, tedy 31. 8.  2019. Pořadatelem celého závodu je MMB Třebenice, z.s. Zázemí celého závodu je ve sportovní areálu města Třebenice.

Publikováno: 14. 8. 2019
2 min. čtení
Sdílet

Loni kategorii Elite s přehledem ovládl Jiří Chyba (Nutrend Specialized). Kategorii žen pak Bára Maříková (Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem). Report z loňského ročníku si můžete přečíst na blogu Koloshop.cz ZDE 

 

 

Trasa závodu

Závodní okruh je veden po lesních a polních cestách, případně uzavřených asfaltových cestách kolem třebenické dominanty – zříceniny hradu Košťálov. Závod je rozdělen do dvou výkonnostních kategorií, Hobby a Elite, přičemž kategorie Elite absolvuje závodní okruh hned dvakrát. Oproti loňskému startu bude start obou kategorií samostatně a kategorie Elite bude absolvovat prodloužený zaváděcí okruh. Kategorie Hobby pouze jeden okruh se stardardním zaváděcím okruhem. Délka jednoho závodního okruhu je 14km s převýšením cca 330m. Zdá se vám to málo?

Vůbec ne! Již ani ne pod dvou kilometrech najedou závodnící do velmi oblíbené, ale také velmi obávané sekce – do výjezdu „Brutál“ s délkou 600m a převýšením 110m.

V druhé polovině prvního okruhu pak na závodníky čeká vrchařská prémie na Košťálově, kde je také občerstvovačka. Ale nemusíte se bát, na trati jsou také dva sjezdy, i když ani ve sjezdech si ale zrovna dvakrát neodpočinete.

Kompletní propozice závodu najdete ZDE

 

 

Nechcete závodit sami? Postavte smíšenou štafetu.

Další kategorií je závod smíšených štafet. Přihlášení na štafetu je možné v den konání závodu při prezentaci před startem.

Afterparty

Ani letošní ročník nebude ochuzen o tradiční afterparty. O hudební zážitek se tentokrát postará ústecká partička IDIO&IDIO a určitě je na co se těšit! Tak si to nenechte ujít a doražte! Zazávodíte si a ještě k tomu koncert kapely grátis. To zní jako fajn plán na sobotní odpoledne i s celou rodinou, ne?

Časový harmonogram závodu 

12:00  -  Začátek prezentace
14:00  -  Start závodu
16:30  -  Vyhlášení výsledků
16:45  -  Losování cen v tombole
17:00  -  Afterparty s kapelou IDIO&IDIO 

 

Více informací a online přihlášku naleznete na www.mmbtrebenice.cz Těšíme se na vás 31.8. 2019 v Třebenicích!

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin