Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

MTB FANY - závod v Krušných horách pohledem naší ambasadorky Laďky

První prázdninový víkend patří již každoročně místnímu závodu MTB FANY. Na počest Fanyho Stelzera. V Mikulově v Krušných horách jsou připraveny tři vzdálenosti. Trať A 76 km (převýšení 1 700 m)trať B 46 km (převýšení 820 m)trať C 34 km (převýšení 400 m). Pro mě letos první účast a vzhledem k tomu, ze musím trénovat byla volba jasná - nejdelší vzdálenost.

Publikováno: 1. 7. 2019
1 min. čtení
Sdílet

Do závodu jdu s respektem, okolí Mikulova znám velmi dobře a vím, jak záludné cesty tady máme. Do naší vzdálenosti se přihlásí pouze tři borkyně a více jak 40 borců. Musím konstatovat, ze hned první vyšlap na Vitišku je náročný, ani ne technicky, ale v tempu se doslova vyškrábat podél bývalé sjezdovky mi dá zabrat. Sjezd zpět do údolí je zajímavější, technicky hodně náročný, ale strašně mě to baví. ¨

Úzké kamenité cesty, kořeny, louže. Zanedlouho už ale zase šlapete směr vrcholky. Dolů a zase nahoru. Je hrozně fajn závodit na doslova domácí půdě. Kolem chat, které dobře znáte. Cesty, které jste prochodili v zimě na skialpech. Trasy, kde běžně běháte. I před obavy se mi jede skvěle. Každou chvíli známa tvář, jak na bufetu, na trati, tak v cíli. Po 4,5 hodinách dojíždim do cíle jako první žena. O to, ale dnes nešlo. Nespadla jsem, netrápila jsem se, zazavodila jsme si a potrenovala. Organizačně hodně povedený závod a jsem ráda, ze jsem ho konečně absolvovala. 

Kolo GT Zaskar, které již z minule sezóny dobře znám, mě neskutečně bavilo a budu se opakovat. Je to skvělé kolo v poměru cena/výkon. Jsem z něj nadšená! Všem doporučuji nejenom kolo, ale i tento závod.

Laďka

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin