Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Máme pro vás novinku! Kateřina Neumannová je ambasadorkou Koloshop.cz

Je nám velkou ctí a potěšením, že vám můžeme představit naši novou ambasadorku Koloshop.cz - a to olympijskou vítězku a mistryni světa v klasickém lyžování Kateřinu Neumannovou!

Publikováno: 7. 10. 2020
2 min. čtení
Sdílet

S Kateřinou jsme se poprvé sešli v únoru 2020 za účelem rozhovoru pro Koloshop.cz, který si můžete přečíst na našem blogu zde. Už během prvního příjemného setkání nás napadlo nabídnout Kateřině stát se ambasadorem Koloshop.cz. Nápad se ji zalíbil, proto se ihned začali ladit možnosti, detaily a nakonec jsme se na spolupráci domluvili.

Kateřina Neumannová ambasadorka Koloshop

Proč právě Kateřina?

Odpověď je jednoduchá. Je velice sympatická, sportovkyně tělem a duší a také “sportovní obojživelník”.  Lyže a kolo jsou její práce a koníček v jednom. V roce 2006 na olympiádě v Turíně získala zlato na 30 km volnou technikou. Na olympiádě v Atlantě v roce 1996 se postavila na start závodu horských kol, má bronz z ME horských kol ve Špindlerově Mlýně v roce 1995.  Nám to krásně zapadlo do toho, co děláme my = lyže + cyklistika, a proto nás velice těší, že nám na spolupráci, řekla ano.

A jak vidí samotnou spolupráci Kateřina?

“Já se na ni těším, hned první focení v Teplicích a okolí mi dalo za pravdu, že okolo Koloshop.cz je parta fajn lidí nadšených pro sport. Sortiment nabízený Koloshop.cz se přesně shoduje se sporty, které mám ráda a jsou mým životem. Takové spojení mi dává smysl a doufám, že společně vymyslíme zajímavou spolupráci.“

My se již nemůžeme dočkat letošní zimy a těšíme se na naši multisportovní ambasadorku Katku. Všichni věříme, že právě letos zažijeme tu nejlepší zimu, která nám přinese hodně sněhu a TOP lyžařské podmínky.

Ať to frčí,

Tým Koloshop.cz

Tým KoloshopCZ

Kateřina Neumannová je bývalá česká běžkyně na lyžích a cyklistka, olympijská vítězka z Turína 2006 a mistryně světa v běhu na lyžích.

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin