Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Laďky Peklo Severu

V posledním článku se nám naše ambasadorka Laďka předvedla ještě v zimních pokrývkách. Dnes se nám pochlubila se závodem v sedle.

Publikováno: 5. 5. 2022
2 min. čtení
Sdílet

Peklo Severu

Jak vypovídá název, pro mě to bylo jasné peklo! Na pozvánce stojí něco jako "pojďte si otestovat, jak na tom na začátku sezóny jste". Tak jsem ráda, že to vím. Na CENZUROVÁNO! Údajně technická trasa, tak jako středně fyzicky náročná. Mně přišlo náročné vše, i registrace. Nevím, v jaké jsem kategorii, ani kolik pojedu kol. Takže když zjistím, že jen 2, jsem ráda. I když bych radši jela 6 na pohodu, než 30K na krev (v mém podání krev, pro ostatní výlet). 

 

 

30K nahoru, dolu, všechny varianty povrchu. Po prvních 300 metrech do kopce si přeji konec. Nic jiného. Jsem úplně na kaši. Hned na začátku. Na konci prvního kola jsem asi mezi posledními. Ale je mi to fuk. V kopci mi spadne řetěz, nějaká Němka, co mě předjíždí, mi říká "šajze". Díky, ještě že mi to říkáš. To teda je. Všechno. Druhé kolo už se kochám. Nemám morálku zrychlit, nikde nikdo. Fotím. Cíl. Díky Bohu. 

 

Pro jistotu si jdu koupit dva radlery. Když bych se pak už nezvedla. Nakonec jsem byla v kategorii junioren, ale i když bych byla frauen, senioren, na skládačce, tak všichni byli lepší. Já dnes byla stará, marná, unavená. Ale jinak to bylo samozřejmě krásné. Uvidíme, co přinese další víkend a s ním další MTB závod!

Vaše Laďka Antalová, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin