Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Laďka na Milada Tour

Další bajk akce u “baráku”. V týdnu před závodem navštívím šarlátanku v Arnice, protože jsem nějaká použitá. Ta mi dává mateří kašičku. Tak doufám, že budu jako královna a ne jako dělnice. 

Publikováno: 10. 5. 2022
1 min. čtení
Sdílet

Laďka na Milada Tour

Janka přihlašují na závod nejmenších. Odstrkávadla 0-3 let, cca 100 metrů. S babičkou Liškou dorazíme na závod. Janek chce okamžitě jezdit. Asi se chce rozjet před tím prvním závodem. Nastává chvíle (dlouhá chvíle, 5 minut před jízdou). Janek vše bojkotuje, řve, je propnutý jak luk. Aha, do cíle ho nesu na koni. Je předposlední, ale poslední Táda to alespoň doběhne. Tak důležité je, se zúčastnit, že ano? Medaili za účast dostal a pak vesele další hodinu jezdil na odstrkávadle. Zážitek máme a teď matka. 

Laďka na Milada Tour

Do poslední chvíle jsem váhala, že změním distanci na 25K, ať nejsem zase rozšvihaná. No ale není 25 málo? Má to cenu? Tu pajdu nějak dám. Cíl: nerozbít se a dojet tak, aby ještě stál cílový oblouk. Baví mi to! Úplně netrpím, vysloveně to nehecuju, ale šlapu a nehekám. Dneska, na mě, dobrý. Necelá pajda / necelých 900 up / 2:25,  jediná v kategorii do 39 let, takže díky všem, kdo jel krátkou nebo seděl na kávičce. Nejvyšší stupně jsem měla pro sebe. Celkem na dlouhé 118/82., ženských celkem 11/6. 

Laďka na Milada Tour

Laďka na Milada Tour

Za mě fajn sobota! 

Laďka Antalováambassadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin