Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Laďka na Ľetape Czech Republic by Tour de France

Naše ambasadorka Laďka je tu znovu jako na koni s dalším příběhem. Avšak ne na koni, znovu na kole!

Publikováno: 14. 6. 2022
2 min. čtení
Sdílet

Laďka na ľetape

Jednou za čas z těch malých závodů na tuhle velkolepou parádu! Bylo to opět famózní.  Ne vždycky je ideální, když s Vámi spí #panjanekv posteli. V pátek se probouzím na druhé straně postele, okopaná, nemůžu otočit hlavou. Blok jako prase. SOS Deni, ta mě zmasakruje ještě víc a dá tejpy. Ty mám úplně všude, stačí mi zalepit prsa a nemusím mít dres. Já, Henri, Jolča a potomstvo odjíždíme směr Strahov! Krk není ideální, ale holt se nebudu otáčet. Mám novou čepičku od přímo na závod, tak ji budu ukazovat. Přímo hleď tedy! 

Laďka na ľetape

Fotka s Jirkou Ježkem, se kterým se budu potkávat na trati, v dobré společnosti, podepsat a jedem. 

Laďka na ľetape

Tentokrát na chvostu startovního koridoru. Ostrý start za 8 km. Snažím se procpat dopředu. Hákuju, co vydržím. Nejvíc mě baví dresy názvů Pupkáči, Únětický pivovar, Svijany. Moje krev kluci. Jede se celkem fajn, frčí to, takže ani prostor pro selfíčka. Hecnu se i ve sprinterské prémii. Za polovinou závodu, to nějak nejede. Zadní prázdné. Klasicky na punk u sebe nic nevozím. Vždycky pošlu do vesmíru, že defekt mít nebudu. A když jo, je to prostor pro dobrodružství. Po pár metrech v kopci vidím ve strouze týpka, jak taky něco řeší. Dojedu k němu a na blbku prosím. Je fajn a zachraňuje mě. Nejdřív si opraví svoje kolo. Pak mi ale dá bombičku, nafoukne moje a já mužů zase šlapat. Díky! Kolo drží. Ale jen chvíli. Bohužel do cíle je to ještě daleko. 

Laďka na ľetape

Posledních dvacet kilometrů jedu na, né prázdném, ale no dosti měkkém kole. Takže sjezdy jsou o silniční lišej a na rovince to nejede. Nevadí, to dám. Nevěřící se modlí, ať je v cíli a nemusí do Únětického pivovaru na řezaný. Zvládám to a do cíle dojíždíme já a Henri společně, paráda! Sice mě to stálo necelých sto míst celkově a asi deset v ženských, ale co, v cíli nám symbolicky, jako na správné Tour de France koupí Jolča pravé šampaňské, k tomu crêpe s čokoládou a svět je zase v pořádku. Krásný francouzský den! 

Laďka na ľetape

Čísla:

  •  + / - 90km a +/- 1000 m
  • 543. absolut a +/- 1000
  • 42. ženy / 100
  • 14. kat / 32
  • sprint 13. ženy a 244. celkově na mě dobrý 

 

Laďka na ľetape

 

Laďka Antalová, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin