Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Laďka na Gravel Blinduro 2022

Náš ambasador Laďka se účastnila oblíbeného závodu Gravel Blinduro, tetokrát v roce 2022. Tady jsou její dojmy a zážitky sepsané pro vás!

Publikováno: 21. 9. 2022
3 min. čtení
Sdílet

Laďka na závodu Gravel Blinduro 2022

První dva ročníky, pak nějaký to dítko a teď opět na pátým ročníku. Tentokrát je můj parťák Evča. Již v pátek to vypadá na slibné dva dny. Přes gastro zážitky v bistrot de papa, vesnice Kalište, Býkovec. Naznačuje to velký víkend. Vzorně a včas v pátek uleháme do dodávky, žádný spacák, ale hezky peřinky, ráno vajíčka, luxusní vanlife První den vyrazíme rozděleni do skupin, naše až v 11:20 hod. Já, Michal, Evka a její kámarádi doktoři a horskoslužebníci. No zkrátka první pomoc, jako když najdeš! Jedeme "na oči" čti "snažíme se jet bomby v RZ", ale jinak to je těžká pohodička. Stavíme, ať už kvůli technickým problémům, tak na pivo. Když už jsme na trati přes 7 hodin a zase stavíme, tak nám director Michal Prokop přijede do hospody (s úsměvem) říct, ze už bychom mohli teda dojet na tu poslední RZ. Okey, pošleme tam nějaký hrancle, smažáky a řízky a frčíme. Poslední byla samozřejmě do kopce a kupodivu vše zůstalo v žaludku.

Máme za sebou skoro 80 / 1200+. Evce jsem jasně řekla, že má v kategorii 6 holek a ať se opováží nebýt na bedně. Poslechla a po prvním dnu je druhá. Já měla nejdříve radost, že jsem 3., ale postupně naběhly další výsledky a bylo z toho 5. místo. To ve finále znamená, že to bude v neděli boj s časem! Stát se může vše! Třeba bude mít někdo defekt! Nebo bude divočina na večírku. Přej a bude ti přáno! My, ač je to neskutečné, vynecháváme večírek a střízlivé uleháme. To bude energie druhý den! 

Laďka na závodu Gravel Blinduro 2022

Ráno vyrážíme ve stejném složení, jen o hodinu dříve. Volíme taktiku: Evka vyráží do RZ první a já jí stíhám, abych se vybičovala. Nohy tuhnou, ale snažíme se. První, druhá a třetí a defekt! Z kopce rána a přední prázdné. Běh do konce RZ a tím je to nejspíš vše ztracené. Ztráta velká. Přej a bude ti přáno. Dáme čtvrtou, pátou a za chvíli v cíli. 

Laďka na závodu Gravel Blinduro 2022

Natočeno přes 60 / 900+. Nakonec je z toho stejné pořadí jako po prvním dnu. Drobné zklamání je, ale i když by nebyl defekt, na bednu by to nestačilo. Rozdíly byly velké. Takže mohl být večírek, více chleba se sádlem a podstatně více piva nebo prosecca. Ale po boji je každý král. “Cena útěchy” = vyhrála jsem v tombole. Krásná akce! 

Matematika:

52:34 (8.RZ defekt, tedy běh do cíle)

Ženy absolutně 14./42.

Ženy kategorie gravel 30-39 5./15.

Absolutně 216./307.

 

+ Top prostředí - Česká Kanada

+ luxus občerstvovačky - sádlíčko, kavička, křídla, ochutnejte nového Chimpanzee pizza salt - výborné

+ velká parta skvělých magorů a “mamilů”

+ skvělá trasa a organizace 

Laďka na závodu Gravel Blinduro 2022

Laďka, ambasadorka Koloshop.cz

 

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin