Menu
Přidejte se k nám a nic Vám neujede:
Všechny články
E-shop Koloshop.cz Magazín iDomestik.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Sledujte Koloshop

Laďka a Noc tuleních pásů 2023

Naše ambasadorka Laďka opět na skialpové akci Noc tuleních pásů, tentokráte v roce 2023! Nyní Vám přinášíme její report.

Publikováno: 27. 1. 2023
2 min. čtení
Sdílet

Laďka a Noc tuleních pásů 2023

Já už bych mohla dávat jen CTRL-C, CTRL-V v těch reportech. Pořád stejný, dva dny sousedova pindání, jak to bude strašný závod. Nový sníh, lepit se to bude, poprvé na lyžích, když není sníh - problém, když konečně začne padat - taky problém! V autě to chvíli vypadá, že se i rozbrečí. Cestou na start mi oznámí, že už ho ta psychika vyčerpala i fyzicky. Mě trefí! Naopak já se těším, na můj vkus moc krátké, takový sprint 10+/700, ale těším se! 

Laďka a Noc tuleních pásů

Start s lyžemi na zádech a pak už šoupeme na Bramberk. Oba funíme a hekáme. Aha takže laktátový práh po kilometru. To bude pěkný. Jen vždycky zařvu. Jsi tady? Jooo - bleee! Doploužím se na vrchol kousek před sousedem a hned dolu. Druhý kopec na Javor. Soused je takový unterwassermann. Furt, že ho něco bolí a že už nemůže a v druhým kopci mi ukazuje záda! No nic, počkáš. Šup šup dolu a poslední kopec nahoru. Nelepí mi pásy. Takže rychle nové, teplý čaj a naposledy. Soused zase umírá jen na oko, opět je kousek přede mnou. 

Laďka a Noc tuleních pásů 2023

Klasický cíl do kopce. Účastnická medaile je doma. Tak co bude? Dostane infarkt, vyhodí ten dürum, který jsme tam před závodem poslali? Já zatím zvládnu dva pozávodní koláčky. Soused stabilizován. V autě cestou domů prohlásí, že z něho spadla ta deprese. Ho vyměním! 

Nakonec to byl závod úplně v pohodě. Sníh byl, atmosféra byla, přežili jsme! 

Laďka, ambasadorka Koloshop.cz

Nejčtenější články

Přes 20 let na trhu
Přes 20 let na trhu

Kvalita prověřená časem

Top značky
Top značky

Pouze ověřené produkty

Odborný personál
Odborný personál

Poradíme vám s výběrem

Autorizovaný servis
Autorizovaný servis

V zázemí dvou prodejen

Náš tým je tu pro vás
+420 417 532 677
+420 417 532 677

Po - Pá: 9:00 až 17:30 hod.

info@koloshop.cz
info@koloshop.cz

Odpovíme do 24 hodin